Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy policjanci zlikwidowali domową plantację konopii

 • Dodano: 2020-09-28 14:00

Kryminalni z chorzowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-latka, podejrzanego o wytwarzanie i posiadanie narkotyków. Jak ustalili śledczy, mężczyzna w mieszkaniu urządził uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli u niego kilkaset krzewów, ponad 460 porcji marihuany i 850 działek dilerskich amfetaminy.

„Plantator” usłyszał już zarzuty, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu

Chorzowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 32-latka, który miał uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Przypuszczenia śledczych się potwierdziły. Całe mieszkanie było przerobione na profesjonalną plantację. W środku znajdowało się ponad 460 krzewów w różnej fazie wzrostu, z których można było uzyskać około 12 kg marihuany. Ponadto w trakcie przeszukania policjanci ujawnili ponad 460 porcji marihuany i 850 działek dilerskich amfetaminy. „Plantator” usłyszał już zarzuty, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

ZOBACZ NAGRANIE

Chorzowscy policjanci zlikwidowali domową plantację konopii

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Gerwazy

  Hmm... ciekawe czy skonfiskowany spirytus przeliczany jest na kieliszki ? Czy też może na nakrętki po frugo, pozostaje enigmą policyjnego systemu pomiaru rzeczy niemożliwej do określenia.

 • Hasiok

  Ale z chłopa botanik, 2,6 grama z krzaka... Nic dziwnego, że posadził se 500.

 • Hasiok

  Ale z chłopa botanik, 2,6 grama z krzaka... Nic dziwnego, że posadził se 500.

 • fan statystyki

  Same nieścisłości - 460 krzewów, 460 porcji, a działek czemu 850? Może 850 działek to 460 porcji? Na tyle krzaków wyliczyliście tylko 12 kg marihauen? Jak zrobiłem symulacje na grze weedinc. to mie wyjszło spokojnie 120kg. Czemu marihuaen jest w porcjach a amifetaminia w działkach dilerskich? Jak się wrzuci na wagie to ile waży porcja, a ile działka? Tyle pytań bez odpowiedzi. Pani Magdaleno, proszę dopytać Komendanta bo czytelnicy ciekawi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.