Wiadomości z Chorzowa

Eksplozja barw w Chorzowie, czyli Festiwal Kolorów 2021 za nami!

  • Dodano: 2021-09-13 11:00

W ubiegły weekend w Chorzowie było radośnie i... kolorowo! Wszystko to za sprawą Festiwalu Kolorów, który odbył się w niedzielne popołudnie na terenie Szybu Prezydent. 

Eksplozja barw w Chorzowie 

Wczoraj, 12 września, na terenie Szybu Prezydent odbył się Festiwal Kolorów. Całe popołudnie upłynęło pod znakiem barw. Głównym punktem imprezy były cogodzinne wyrzuty w górę kolorów Holi – specjalnych proszków, które były do nabycia na miejscu. Uczestnicy mogli wybierać spośród 11 dostępnych kolorów.  

Na mieszkańców Chorzowa czekał szereg atrakcji! Dla uczestników przygotowano różne ciekawe wyzwania i konkursy z nagrodami. Podczas imprezy nie zabrakło strefy dla najmłodszych, foodtrucków i suto zastawionych stoisk ze słodyczami, a także DJ-a, który umilał festiwalowiczom czas swoimi gorącymi rytmami .Gościem specjalnym wydarzenia był B.R.O  - popularny raper. Organizatorzy nie zapomnieli również o czworonogach. Na terenie festiwalu dostępna była specjalna strefa dla zwierzaka, gdzie psy mogły napić się wody.To był bardzo radosny dzień, co dodatkowo podkreśliła barwna tęcza na niebie. 

Festiwal Kolorów 

Festiwale Kolorów to największe imprezy, organizowane od lat w kilkunastu głównych miastach Polski. W każdej z takich imprez uczestniczy kilka tysięcy wesołych, roześmianych i co najważniejsze, kolorowych osób. Oprócz tego, przygotowane są liczne atrakcje, by urozmaicać wydarzenia i spełniać nowe oczekiwania młodych pasjonatów rozrywki na świeżym powietrzu. Kluczowymi punktami wydarzenia są cogodzinne wyrzuty w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę!  

-To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia - mówią organizatorzy.  

Imprezy te odbywają się na świeżym powietrzu. W festiwalu bierze udział tysiące osób w każdym wieku.

- Na festiwalu spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej. Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory - dodają organizatorzy. 

Zabawie tej towarzyszy energiczna muzyka grana przez różnych DJ-ów i muzyków. W ubiegłych latach podczas festiwalu występowali m.in.: Żabson, Kayah czy Lady Pank. 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Bobi

    A potem ta eksplozja barw przeniosła się na siedzenia komunikacji miejskiej, i usiądź sobie po takim np w tramwaju brawo wy!!!

  • Wanda

    To twój problem. Dziś nikt poza marginesem nie korzysta z tych ,,bieda tramwajów,,.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również