Wiadomości z Chorzowa

Głosuj na „Dwójkę”! Uczniowie biorą udział w konkursie You Can Dance Nowa Generacja!

  • Dodano: 2021-11-12 08:00, aktualizacja: 2021-11-12 08:45

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie biorą udział w ogólnopolskim konkursie You Can Dance Nowa Generacja. Młodzi tancerze potrzebują naszych głosów, aby wygrać. Jak zagłosować?

Chorzowianie w You Can Dance

Uczniowie klas od 3 do 8 Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II nagrali film taneczny, który wysłano na ogólnopolski konkurs You Can Dance Nowa Generacja, organizowany przez Telewizję Polską. Młodych tancerzy do konkursu przygotowała Martina Pawelec, nauczycielka W-F-u, instruktorka tańca i fitnessu. Film nagrała Anna Mikołajczyk, wychowawca świetlicy. Uczniowie przygotowywali się do nagrania materiału ponad 3 tygodnie!

- Tradycje tańca w naszej szkole sięgają 2005 r. Przez szereg lat „Dwójka” prowadziła klasy taneczne i realizowała wiele tanecznych projektów. W „Dwójce” zawsze stawiamy na rozwój zainteresowań naszych uczniów, zwłaszcza teraz, po okresie zdalnego nauczania chcemy na nowo rozbudzać pasję do aktywnego spędzania czasu - mówi wicedyrektor szkoły Karolina Otte.

Jak oddać głos?

Jak sprawić, aby uczniowie chorzowskiej „dwójki” wygrali ogólnopolski konkurs taneczny? Wszystko leży w rękach internautów! Wystarczy zostawić lajka pod postem – film z największą ilością reakcji ze strony użytkowników wygrywa! Warto się jednak pospieszyć – głosowanie trwa tylko do 16 listopada.

PRZEJDŹ DO POSTA

Z czym wiąże się wygrana w konkursie? Oprócz oczywistej radości i spełnienia młodych tancerzy, do wygrania jest także wiele atrakcyjnych nagród – jedną z nich jest wizyta prowadzących program You Can Dance Nowa Generacja – Roksany Węgiel, Idy Nowakowskiej oraz Agustina Egurroli w zwycięskiej szkole.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również