Wiadomości z Chorzowa

Górnik z Chorzowa w Ninja Warrior Polska. Robert Krajewski w odcinku 5 października

  • Dodano: 2021-10-04 16:45

W „Ninja Warrior Polska” już 5 października zobaczymy chorzowianina, Roberta Krajewskiego. 37-latek pokaże co potrafi na torze popularnego show Polsatu.

Już od pięciu tygodni trwa wielka rywalizacja na emitowanym przez Polsat „Ninja Warrior Polska”. Nagrodą w programie jest 150 tysięcy złotych i tytuł wojownika ninja w Polsce. We wtorek 5 października o 20.05 zostanie wyemitowany ostatni odcinek eliminacji IV serii NWP. Będzie można w nim zobaczyć aż trzech zawodników z naszego regionu.

Chorzowianin Robert Krajewski w „Ninja Warrior Polska”!

37-latek z Chorzowa jest zawodowym górnikiem i od 23 lat trenuje breakdance. Brał udział w pierwszej edycji „Got to dance” i czwartej edycji „Top Model”, jest zawodnikiem MMA. Kontuzja kolana sprawiła, że musiał zakończyć karierę taneczną, jednak sportową kontynuuje z sukcesami.

„Ninja Warrior” to niezwykle popularny program na całym świecie, którego początki sięgają Japonii lat 90. Format można oglądać w wielu krajach na świecie, m.in. w USA, Francji, Niemczech, Chinach, Izraelu, Włoszech, Holandii, Rosji, Szwecji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Zawodnicy mają do pokonania niezwykle trudny tor przeszkód o długości 150 metrów. Na drodze do mety stoją uczestnikom rozmaite konstrukcje metalowe, kratownice, łańcuchy i baseny.

Najważniejszym zadaniem, o którym marzy każdy uczestnik "Ninja Warrior" jest wspięcie się na imponującą górę Midoriyama, czyli "zieloną górę". Droga do głównej wygranej jest jednak ekstremalnie wymagająca.

W każdym z odcinków z torem mierzy się trzydziestu dwóch śmiałków, których umiejętności najpierw weryfikuje tor eliminacyjny z sześcioma przeszkodami. Dziesięciu najlepszych awansuje do strefy półfinałowej, a tylko czwórka z każdego odcinka zapewni sobie awans do wielkiego finału.

Tor eliminacyjny "Ninja Warrior Polska" składa się z sześciu wyjątkowo trudnych przeszkód, jak „pięć kroków”, „ognisty pierścień”, „wirujący most”, „wiszące półki”, „wisząca drabina” i „krzywa ściana”.

W czwartym sezonie programu w Polsce nowością stała się 12-metrowa wieża Power Tower, na której znalazły się przeszkody sprawdzające nie tylko siłę zawodników, ale i ich odwagę. Pokonanie wieży daje złoty bilet, czyli gwarancję wejścia do finału z pominięciem półfinałów.

W trwającej edycji "Ninja Warrior Polska" mogliśmy zobaczyć już Marcina Banota ze Świętochłowic.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Pstrowski

    A na keryj grubie robi tyn synek i jako norma wyrobio?

  • anjir

    ANJIR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.