Wiadomości z Chorzowa

Gotowi na zimę! W chorzowskim schronisku powstały nowe kojce dla psów!

  • Dodano: 2021-10-08 07:30, aktualizacja: 2021-10-08 08:33

Budowa nowych, dużych kojców dla psów w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt już prawie gotowa! Od teraz psiaki będą miały dużo więcej przestrzeni, co poprawi ich komfort pobytu w schronisku.

Nowe kojce dla psiaków 

Czworonogi ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie otrzymały nową przestrzeń, która zapewni im dużo lepsze warunki niż miały dotychczas. Budowa nowych kojców dla psów chyli się ku końcowi, co oznacza, że już niebawem zamieszkają w nich pierwsze psiaki. W jednym z kojców pojawiło się nawet piękne serduszko, które z pewnością przyniesie szczęście niejednemu czworonogowi, który zostanie jego lokatorem.

Schronisko Chorzw

Nie kupuj, adoptuj!

Mimo że w schronisku pojawiły się nowe, duże kojce, nic nie zastąpi psiakom ciepła rodzinnego domu. Dlatego schronisko zachęca do zainteresowania się adopcją zwierząt ze schroniska, które czekają na nowych, kochających właścicieli. Zainteresowani adopcją czworonoga powinni udać się do punktu przy ulicy Opolskiej 36 lub odwiedzić stronę internetową oraz profil facebookowy chorzowskiego schroniska.

Jak pomóc?

Jeżeli nie jesteś w stanie przygarnąć zwierzaka ze schroniska, nadal możesz pomóc na wiele innych sposobów. Na stronie pomagam.pl prowadzona jest zbiórka na rzecz schorowanych zwierzaków przebywających w schronisku. Można także przekazać darowiznę robiąc klasyczny przelew bankowy na podany niżej numer rachunku. O schronisku warto także pamiętać przy corocznym rozliczeniu, przekazując na jego działalność 1% podatku.

Numer rachunku schroniska: 90 1020 2368 0000 2202 0022 8247; Tytuł: DAROWIZNA NA CELE TOZ
Numer KRS: 0000154454, z dopiskiem: Oddział w Chorzowie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie prowadzone przez TOZ Oddział w Chorzowie.


 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również