Wiadomości z Chorzowa

Gra terenowa z okazji 11 listopada

 • Dodano: 2021-11-09 07:15, aktualizacja: 2021-11-09 07:24

Wielkimi krokami zbliża się dzień 11 Listopada, data mająca szczególne miejsce w sercu każdego Polaka. Tego dnia obchodzimy Narodowy Dzień Niepodległości oraz wspominamy bohaterów którzy ponad 100 lat temu dzięki odwadze, poświęceniu i determinacji doprowadzili do odrodzenia się Państwa Polskiego.

Z tej okazji, Park Śląski serdecznie zaprasza wszystkich miłośników historii oraz aktywnego wypoczynku do wzięcia udziału w Niepodległościowej Grze Terenowej w Parku Śląskim.

Gra będzie wymagała zarówno wiedzy jak i spostrzegawczości

Czas jej trwania to ok. 90 minut. Trasa którą dla Was przygotowaliśmy jest zaplanowana w taki sposób, aby umożliwić wzięcie udziału w grze również osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Ze względu na poziom trudności, młodszym dzieciom zalecamy wzięcie udziału w drużynie wspólnie z rodzicami – ilość osób w drużynie jest nieograniczona. Aby wziąć udział w grze należy zgłosić drużynę do dnia 10.11.2021r. a następnie zgłosić się po pakiet startowy do dyrekcji Parku Śląskiego w dniu 11.11.2021r. 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marketing@parkslaski.pl

Drużyny można zgłosić również na miejscu w dniu w którym odbywa się gra, jednak będzie to wymagało poświęcenia kilku minut na wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Drużyny na miejscu można zgłaszać do godziny 15:30!

Gra odbywa się w godzinach 10:00 - 17:00.

Sugerujemy ciepło się ubrać i dobrać odpowiednie obuwie.

Przypominamy również o uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Regulamin do pobrania

Komentarze (5)    dodaj »

 • Fuki

  W moim sercu jakoś ta data nic nie znaczy, jedyne co widze to marsze faszystów

 • Es

  Gdy byłem dzieckiem z dumą recytowałam pro narodowe wierszyki. Dziś na to patrzę i uważam że Polska nie powinna odzyskiwać wolności bo jej ona nic nie daje.

 • Bart

  Dziecko nie myśli samemu, refleksje przychodzą z wiekiem. Coś jest nie tak z tą Polską, naród to strasznie zawistny i smutny. Celebrują tylko narodowe porażki, pomniki stawiają zdrajcom a co najgorsze straszna ciemnota i fałszywa wiara katolicka. W książce "Drabina Jakubowa" wszystko o tym narodzie można wyczytać.

 • Lord

  Ktoś powiedział Polska - wersalski bękart- i to jest 100% prawda

 • Mario

  Panie Lord to cytat p. Poloka z RAŚiu. Wg mnie największym nieszczęściem dla górnego śląska było to że w czasie plebiscytu były tylko dwie opcje, zabrakło pytania o niepodległość. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również