Wiadomości z Chorzowa

Gra terenowa z okazji 11 listopada

 • Dodano: 2021-11-09 07:15, aktualizacja: 2021-11-09 07:24

Wielkimi krokami zbliża się dzień 11 Listopada, data mająca szczególne miejsce w sercu każdego Polaka. Tego dnia obchodzimy Narodowy Dzień Niepodległości oraz wspominamy bohaterów którzy ponad 100 lat temu dzięki odwadze, poświęceniu i determinacji doprowadzili do odrodzenia się Państwa Polskiego.

Z tej okazji, Park Śląski serdecznie zaprasza wszystkich miłośników historii oraz aktywnego wypoczynku do wzięcia udziału w Niepodległościowej Grze Terenowej w Parku Śląskim.

Gra będzie wymagała zarówno wiedzy jak i spostrzegawczości

Czas jej trwania to ok. 90 minut. Trasa którą dla Was przygotowaliśmy jest zaplanowana w taki sposób, aby umożliwić wzięcie udziału w grze również osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Ze względu na poziom trudności, młodszym dzieciom zalecamy wzięcie udziału w drużynie wspólnie z rodzicami – ilość osób w drużynie jest nieograniczona. Aby wziąć udział w grze należy zgłosić drużynę do dnia 10.11.2021r. a następnie zgłosić się po pakiet startowy do dyrekcji Parku Śląskiego w dniu 11.11.2021r. 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marketing@parkslaski.pl

Drużyny można zgłosić również na miejscu w dniu w którym odbywa się gra, jednak będzie to wymagało poświęcenia kilku minut na wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Drużyny na miejscu można zgłaszać do godziny 15:30!

Gra odbywa się w godzinach 10:00 - 17:00.

Sugerujemy ciepło się ubrać i dobrać odpowiednie obuwie.

Przypominamy również o uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Regulamin do pobrania

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Fuki

  W moim sercu jakoś ta data nic nie znaczy, jedyne co widze to marsze faszystów

 • Es

  Gdy byłem dzieckiem z dumą recytowałam pro narodowe wierszyki. Dziś na to patrzę i uważam że Polska nie powinna odzyskiwać wolności bo jej ona nic nie daje.

 • Bart

  Dziecko nie myśli samemu, refleksje przychodzą z wiekiem. Coś jest nie tak z tą Polską, naród to strasznie zawistny i smutny. Celebrują tylko narodowe porażki, pomniki stawiają zdrajcom a co najgorsze straszna ciemnota i fałszywa wiara katolicka. W książce "Drabina Jakubowa" wszystko o tym narodzie można wyczytać.

 • Lord

  Ktoś powiedział Polska - wersalski bękart- i to jest 100% prawda

 • Mario

  Panie Lord to cytat p. Poloka z RAŚiu. Wg mnie największym nieszczęściem dla górnego śląska było to że w czasie plebiscytu były tylko dwie opcje, zabrakło pytania o niepodległość. Pozdrawiam

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.