Wiadomości z Chorzowa

Ilu niezaszczepionych wejdzie na Stadion Śląski? Sylwester z limitami i obostrzeniami

  • Dodano: 2021-12-28 11:00

Tak wygląda sylwestrowa scena na Stadionie Śląskim. Już tylko kilka dni pozostało do powitania Nowego Roku. W regionie, podobnie jak w ubiegłych latach, największa impreza odbędzie się w Chorzowie. Będzie mogło na nią wejść maksymalnie 250 niezaszczepionych osób lub tych, które nie będą chciały pokazać certyfikatu szczepienia. Te, które dobrowolnie go okażą nie będą wliczane do limitów.
 

O godzinie 18:30 otwieramy bramy, serdecznie zapraszamy wszystkich, wejście bezpłatne. O 19:30 zaczynamy imprezę. Wystąpi między innymi Denzel, Cleo i wiele, wiele innych gwiazd, także myślę, że będzie się działo – mówi Przemysław Plisz, rzecznik prasowy Stadionu Śląskiego.

  • Sylwester na Stadionie Śląskim z obostrzeniami. Jest limit niezaszczepionych

  • Stadion Śląski pomieści nie tylko tysiące imprezowiczów, ale i gwiazdy

  • Sylwester z Telewizją TVS. Przygotowujemy dla Was specjalne show!

Sylwester na Stadionie Śląskim. Jakie limity niezaszczepionych?

Swoje imprezy organizują także miasta. Wśród nich Bielsko-Biała. Tam impreza sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 20 na Placu Ratuszowym.

Sylwestra rozpoczynamy zespołem Pearl Band. Będziemy grali sylwestrowe hity wszech czasów. Potem gorące rytmy latynoskiej muzyki popłyną wraz z zespołem Cumbancheros. I po godzinie 23 gwiazda wieczoru, specjalnie dla bielszczan i naszych gości, grupa Enej, która będzie grała do północy – mówi Piotr Szczutowski, Bielskie Centrum Kultury.

ZOBACZ MATERIAŁ SILESIA FLESZ


Sylwestrowe show w Telewizji TVS będzie pełne gwiazd!

A dla tych, którzy Sylwestra wolą spędzić w domu sporo atrakcji przygotowała Telewizja TVS, już przed świętami odbyły się pierwsze sylwestrowe próby.

W tym roku Sylwester z Telewizją TVS zapowiada się całkiem ciekawie, a to przez wzgląd na gwiazdy, które wystąpią na scenie. Będą to między innymi Damian Holecki, Bernadeta Kowalska, Grzegorz Poloczek i wielu innych. Myślę, że warto włączyć telewizory o godzinie 20 i być razem z nami – mówi Agnieszka Strzelczyk, Telewizja TVS.

I przywitać razem z nami nowy 2022 rok, w wyjątkowym stylu.

Śledztwo pod choinkę? Detektyw Monk od grudnia w Telewizji TVS!

Komentarze (2)    dodaj »

  • Sylwester z Polsatem

    Na Stadion nie wpuszczali osób niezaszczepionych !!! Nie było żadnych limitów o których mówili w Polsat News ze będą .........bez certyfikatu nie wpuszczali i cały czas to ogłaszali przed wejściem....masę ludzi przyjechało na koncert i NIE ZOSTALI WPUSZCZENI !!!,,,powiedziano że nie ma żadnej płyty dla niezaszczepionych 250 osób czy 30% ...PO CO TAK MÓWILI W POLSAT NEWS ???

  • Jan

    A jakie byly rozroby na tej imprezie?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również