Wiadomości z Chorzowa

Kibice siłą Ruchu Chorzów! Dzięki klubowej aplikacji zebrano już środki na remont szatni

 • Dodano: 2019-12-27 10:45

Zainteresowanie oficjalną aplikacją Ruchu Chorzów przerosło oczekiwana i założenia jej twórców. Po tygodniu od uruchomienia programu udało się już zebrać środki na remont szatni pierwszej drużyny Niebieskich – poinformował klub z Cichej. 

Aplikację Ruchu Chorzów zaprezentowano na początku ubiegłego tygodnia. Składa się z wielu modułów takich jak aktualności czy galerie, ale najważniejszą jej częścią jest moduł finansowy, dzięki któremu kibice mogą wspierać klub. Wystarczy, że robią zakupy, a procent z transakcji trafia na konto Niebieskich.

Kibice wydali na zakupy ponad 200 tys. zł, a klub dostał ponad 6 tys. zł

Jak informuje klub w pierwszym tygodniu funkcjonowanie aplikacji kibice pobrali ją 7,5 tys. razy, zgłosili 2,6 tys. kart płatniczych i pobrali 128 kart partnerskich. Kibice zrobili także blisko pół tysiąca transakcji w punktach partnerskich, a na zakupy wydali ponad 200 tys. złotych, dzięki czemu na konto klubu wpłynęło ponad 6 300 złotych.

- W ten sposób – tydzień przed czasem – zebraliśmy środki na realizację pierwszego celu, jakim jest remont szatni pierwszej drużyny, którego koszt wynosi 5000 zł. Nie martwcie się, nadwyżka z trwającej zbiórki trafi na kolejny cel, który niebawem wspólnie wybierzemy – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Jak działa aplikacja Ruchu Chorzów?

Finansowy moduł aplikacji Ruch Chorzów działa we współpracy z partnerami. Klub stworzył już sieć lokalnych punktów partnerskich, która będzie się stale rozrastać. Żeby wspierać klub poprzez codzienne zakupy wystarczy w aplikacji zgłosić numer karty płatniczej. Gdy taka karta zostanie użyta, to część z transakcji trafi na konto Niebieskich. 

Kibice Niebieskich mogą także wspierać swój klub poprzez zakupy w internecie. W tym przypadku nie jest konieczne zgłaszanie karty płatniczej, wystarczy jedynie wejście na stronę wybranego sklepu z pozycji aplikacji. Wśród internetowych partnerów Ruchu znalazło się ponad 1000 sklepów. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, Castorama, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm i wiele innych, które również dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez kibiców Ruchu. Klub nawiązał także współpracę z Tesco oraz BP, gdzie korzystając z kart przedpłaconych również można finansowo wspierać Niebieskich. 

Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto Ruchu. Może również na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile pieniędzy dzięki temu wpłynęło na konto klubu. 

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Tiszka

  No to jeszcze 130 mln. zł. i wybudujcie sobie stadion.

 • Mieszkaniec

  Ratowanie truposzej patologii jaką jest ten klubik. Tylko Legia.

 • Klara

  Jedyne z czym się nie zgadzam to gdy jedna patologia oskarża drugą patologię.

 • L.W

  No brawo kibice Ruchu Chorzów pokażcie temu łysemu że potraficie wziąć sprawy w swoje ręce.

 • Kibic nie kibol

  Piszesz kibice, ale twój wpis to tylko kibolski bełkot. Szymonek? Hehe. Nie moja bajka.

 • U. M CHORZÓW

  A łysy pewnie się już ślini na kasę jak tu za[...].

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.