Wiadomości z Chorzowa

Kontenery w chorzowskim schronisku zmieniły się nie do poznania!

  • Dodano: 2022-03-31 07:00, aktualizacja: 2022-03-30 07:11

Artysta z Lęborka przybył do Chorzowa, aby wprowadzić nieco kolorów w życie zwierzaków ze schroniska. Nowy wgląd zyskały Psi Dom Seniora oraz Koci Szpitalik.

Fantazyjne malunki w schronisku

W miniony weekend Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie odwiedził artysta Patryk Łukaszuk z Lęborka. Malarz za darmo podjął się pomalowania 2 kontenerów na terenie schroniska: Psiego Domu Seniora oraz Kociego Szpitalika. Na kontenerach w mig pojawiły się malunki psów i kotów w przeróżnych kolorach. Oba budynki wyglądają magicznie i od razu przyciągają wzrok. Pan Patryk za swoją bezinteresowną pomoc na rzecz schroniska otrzymał podziękowania za „obdarowanie schroniskowych podopiecznych swoim wspaniałym talentem”.

Jak wesprzeć działalność schroniska?

Chcesz pomóc zwierzętom znajdującym się w schronisku? Możesz to zrobić na wiele sposobów! Schronisko przyjmuje dary dla swoich podopiecznych w postaci karmy dobrej jakości, koców, legowisk, smyczy oraz zabawek dla psów i kotów. Działalność placówki można wesprzeć także poprzez przesłanie darowizny na rachunek bankowy schroniska lub poprzez zbiórkę internetową dostępną poniżej. 
 

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również