Wiadomości z Chorzowa

Mecze Ruchu można oglądać z kanapy! Ruszyła transmisja PPV

  • Dodano: 2019-08-19 12:30

Ostatni mecz Niebieskich z Foto-Higieną Błyskawicą Gać można było obejrzeć online. Wszystkie mecze Ruchu Chorzów rozgrywane w sezonie 2019/2020 będą transmitowane przez Internet.

Sobotni mecz Ruchu Chorzów w III lidze z Foto-Higieną Błyskawicą Gać był pierwszym spotkaniem, który można było obejrzeć z domowego fotela. Klub ruszył z transmisją rozgrywek online w systemie PPV. W ten sposób będzie można zobaczyć wszystkie mecze, zarówno rozgrywane na Cichej, jak i wyjazdowe. Koszt dostępu do jednego spotkania to cena biletu meczowego - 10 złotych.

Transmisje internetowe Ruchu Chorzów do sprawnego działania wymagają łącza internetowego pozwalającego na uzyskanie stabilnego transferu (download) minimum 5 mbps. W przypadku gdy łącze internetowe ma mniejszą szybkość transferu, system będzie starał się dostosować, obniżając jakość transmitowanego materiału.

Transmisje internetowe działają na większości urządzeń komputerowych takich jak komputery, tablety, telefony, telewizory z dostępem do Internetu. Jakość działania jest jednak uzależniona zarówno od szybkości transferu Internetu, jak i od mocy obliczeniowej urządzenia. W przypadku problemów z odbiorem na wybranym urządzeniu prosimy o kontakt pod adresem: transmisjeruch@sportbase.pl, postaramy się pomóc – informują władze Ruchu Chorzów.

Instrukcja logowania do systemu transmitującego mecze jest dostępna na stronie internetowej klubu Ruch Chorzów.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marek

    Mimo hasła nie mogłem się zameldować ....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.