Wiadomości z Chorzowa

Nowa prezes Parku Śląskiego! Kto objął tą funkcję?

 • Dodano: 2020-02-22 12:00

21 lutego odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Parku Śląskiego.

Rada przyjęła wniosek Tomasza Papaja dotyczący rezygnacji z funkcji Prezesa Parku. Powodem tej decyzji są sprawy osobiste. Rada Nadzorcza podziękowała prezesowi za zaangażowanie i pracę na rzecz Parku. Jednocześnie życzyła dużo zdrowia i pomyślności w dalszej pracy zawodowej.

Rada Nadzorcza wybrała Prezesa Parku Śląskiego

Rada Nadzorcza powołała na funkcję Prezesa Parku Śląskiego Agnieszkę Bożek - samorządowca, doświadczonego menadżera i społecznika. Agnieszka Bożek ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu (kierunek zarządzanie i marketing – zarządzanie finansami) oraz Politechnikę Śląską (kierunek zarządzanie i marketing: specjalność zarządzanie finansami) Aktualnie uczęszcza na studia podyplomowe Executive Master od Business Administration (MBA). Posiada wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controllingu. Kierowała spółkami prawa handlowego i pełniła funkcje menadżerskie.

Pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Zarządu Województwa Śląskiego w latach 2018-2020. Angażowała się w działalność Parku Śląskiego. Brała udział w pracach Komitetu Sterującego ds. Modernizacji Parku Śląskiego, Wojewódzkiej Rady Społecznej ds. Parku Śląskiego i Okrągłego Stołu ds. Parku Śląskiego. Była zaangażowana w najważniejsze projekty realizowane w regionie w ostatnich latach: wdrażała i koordynowała Marszałkowski Budżet Obywatelski, uczestniczyła w posiedzeniach Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Przewodniczy pracom Rady Pożytku Publicznego.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Ola

  Kolejna partyjna nominacja - tym razem koleżanka marszałka. Bez konkursu, bez doświadczenia, bez znajomości Parku.Instytucja do bólu przesiąknięta polityką której celem jest zapewnienie etatów najbliższym, partyjnym kolegom.

 • Jan Suszczyk

  Super w końcu kobieta z właściwym podejściem i harakterem

 • Slazak

  Zapewnie Pani Prezes jest mieszkanka Sosnowca,albo Zaglebia.Tylko tacy kandydaci na takie stanowiska sa nominowani wlasnie na terenie Slaska .Jak za komuny.

 • Slazak

  Zapewnie Pani Prezes jest mieszkanka Sosnowca,albo Zaglebia.Tylko tacy kandydaci na takie stanowiska sa nominowani wlasnie na terenie Slaska .Jak za komuny.

 • Ginter

  Brakuje informacji z jakiej jest partii.

 • GG

  Jest z PiS. Zresztą marszałek to jej kolega. Przyjdzie na trzy miesiące kasę weźmie i pójdzie.

 • chorzowsky

  A z jakiej może być? Niech Pan nie będzie dzieckiem!

 • Świadomy

  Z naszej partii.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.