Wiadomości z Chorzowa

Po 2 latach złapano sprawcę brutalnego ataku na młodą chorzowiankę

  • Dodano: 2020-10-13 11:00

Kryminalni z chorzowskiej komendy ustalili sprawcę brutalnego napadu na młodą chorzowiankę, do którego doszło ponad 2 lata temu. 22-latek usłyszał już zarzuty, teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Za to przestępstwo grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu

W czerwcu 2018 r. na estakadzie, do wówczas 20-letniej chorzowianki, podbiegł młody mężczyzna i kilkukrotnie uderzył ją szklaną butelką w głowę, powodując szereg ran ciętych, a następnie zabrał jej torebkę i uciekł. Sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy. Zarówno na miejscu zdarzenia, jak i w późniejszym śledztwie, policjanci skrupulatnie gromadzili materiał dowodowy. Drobiazgowa analiza oraz wykonane badania zabezpieczonych śladów pozwoliły na jednoznaczne wytypowanie sprawcy tego brutalnego napadu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. W czwartek w Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie usłyszał on zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Teresa

    Zdjęcie ocenzurowane bo znajduje się tam zapewne logo ,,ruchu chorzów,,. Kwiat inteligencji miernoty biedoty i morderców.

  • Pop

    Powinni mu przybić usiłowanie zabójstwa i doklepać napad z narzędziem i co tylko jeszcze sie da. Słaby zwyrol - kobiety atakować. Mam nadzieje że w pierdlu go dobrze przerobią

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.