Wiadomości z Chorzowa

Pożar kiosku na ul. Wolności w Chorzowie - nie żyje 30-letni mężczyzna

 • Dodano: 2020-01-16 17:00

Do pożaru nieużytkowanego, drewnianego kiosku doszło w Chorzowie na ul. Wolności. Płonącą konstrukcję zauważyli wracający ze służby policjanci, którzy natychmiast złapali za gaśnice i starali się zażegnać niebezpieczeństwo, jednak płomieni nie udało się ugasić. Jak się później okazało, w środku płonącej kabiny był mężczyzna, którego niestety nie udało się uratować.

Tuż przy kiosku przebywał inny mężczyzna ze śladami poparzenia, który poinformował chorzowskich mundurowych, że w środku może znajdować się jego kolega. Po zaalarmowaniu straży pożarnej mundurowi próbowali ugasić płomienie, te jednak opanowały już całą konstrukcję, więc trzeba było poczekać na przyjazd wozów gaśniczych. Po zakończeniu akcji strażacy znaleźli w środku spalone zwłoki.

Nie jest znana dokładna przyczyna i okoliczności pożaru, to badają teraz śledczy.

Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Śledczy szczegółowo badają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje chorzowska Komenda Miejska Policji.

Mężczyzna, który zginął w pożarze, to 30-letni chorzowianin. Zarówno on, jak i jego poparzony kolega, nie mają stałego miejsca zamieszkania.

Komentarze (10)    dodaj komentarz »

 • Artur

  30 lat. Tyle co ja. Pracuje od 10 lat. Nie byłem wybitnym uczniem skończyłem tylko technikum elektryczne. Mimo to stać mnie na spłacenie kredytu na mieszkanie, utrzymanie dziecka, jako takie auto no i może nie wypasione ale godne życie. Jeśli ktoś chleje, ćpa, uj wie jak żyje to mi go nie żal. 30 lat to jest kawał chłopa i nikt mi nie powie że został bezdomnym bo tak wypadło. Był zwykłym śmierdzącym leniem z pokolenia ,,dej,,.

 • Ginter

  Widać chłopcze mało jeszcze wiesz o życiu.

 • Tadek

  Jak widać gość wie trochę więcej jak ty.

 • Vica

  Sama prawda.

 • Gocha

  W którym konkretnie miejscu to było?

 • Chorzowianin

  30 lat szkoda człowieka :-(, z 2 strony normalny 30 latek pracowałby gdzieś i nie był bezdomnym, niestety wybór alkohol narkotyki kradzieże tak się właśnie kończy :-(

 • tfu

  co za łeb...

 • Nana

  To też był człowiek!

 • PikPik

  Cała Wolności to jeden wielki kiosk.

 • Mieszkaniec wolki

  Patologia się kopci. Nikomu nie żal.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.