Wiadomości z Chorzowa

Pożar w Chorzowie: Są wyniki sekcji zwłok. Nie ogień, a samobójstwo przyczyną śmierci

  • Dodano: 2021-07-20 09:45

Wracamy do sprawy głośnego pożaru w Chorzowie sprzed kilku tygodni. W zgliszczach hali znaleziono wtedy zwłoki. Jak się okazuje – mężczyzna, którego ciało znaleziono w pogorzelisku, nie zginął od ognia, a od rany postrzałowej!

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!


Mężczyzna którego ciało znaleziono po pożarze hali magazynowej i warsztatu samochodowego przy ulicy Piotra Skargi w Chorzowie zginął od rany postrzałowej głowy. Prokuratura Rejonowa w Chorzowie przedstawiła dziś wyniki sekcji zwłok.

Do pożaru doszło 21 czerwca. Podczas oględzin hali i warsztatu służby odnalazły ciało 40-letniego mężczyzny. Kilka dni później Prokuratura poinformowała, że znaleziono przy nim broń palną. Trwają dalsze badania w tej sprawie. Według śledczych wszystko wskazuje na działania samobójcze.

Najbardziej prawdopodobną hipotezą jest, to że mężczyzna podpalił halę magazynową i targnął się na swoje życie. Obecnie nie jest znany motyw jego działania.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • xxx

    Samobójstwo jest prawdopodobne a nie potwierdzone.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.