Wiadomości z Chorzowa

Przed nami kolejne 3 gale wrestlingu w Chorzowie! PTW organizuje również Dni Otwarte

  • Dodano: 2022-04-05 07:00, aktualizacja: 2022-04-04 13:36

Federacja Prime Time Wrestling ogłosiła, że już niebawem odbędą się kolejne 3 gale Kinguin PTW Underground – 24 kwietnia, 29 maja oraz 26 czerwca. Wygląda na to, że chorzowska federacja zaczyna się rozkręcać!

Kolejne gale przed nami

Pro wrestling w naszym kraju szybko zyskuje na popularności. Jego małą ojczyzną stał się Chorzów, gdzie odbyło się już kilka gal organizowanych przez federację Prime Time Wrestling w hali MORiS. Jej założyciele, Marcin Rzeźniczek i Arkadiusz Pan Pawłowski nie zwalniają tempa – zapowiedzieli już kolejne 3 gale Kinguin PTW Underground. Widowiska odbędą się w hali przy ulicy Targowej, w ograniczonym gronie kibiców. Gale odbędą się 24 kwietnia, 29 maja oraz 26 czerwca.

KUP BILET

Weź udział w Dniu Otwartym!

Interesujesz się pro wrestlingiem i chciałbyś spróbować swoich sił w ringu? Już niebawem będziesz miał ku temu okazję! Federacja PTW ogłosiła, że już 23 kwietnia na hali przy ulicy Targowej odbędzie się Dzień Otwarty. Od 10:00 do 18:00 miłośnicy wrestlingu będą mogli wziąć udział w treningu ringowym oraz akrobatycznym, warsztatach aktorskich, a także obejrzeć walki pokazowe. Zajęcia będą odbywały się pod okiem założycieli federacji oraz bardzo doświadczonych zawodników. Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również