Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów ma wreszcie nowego prezesa!

  • Dodano: 2019-10-10 15:15

Ruch Chorzów ma wreszcie nowego prezesa. Został nim Seweryn Siemianowski, były piłkarz Niebieskich i dyrektor sportowy UKS Ruch Chorzów.

Powołano prezesa Ruchu Chorzów i... odwołano wiceprezesa 

Rada Nadzorcza Ruchu Chorzów powołała dziś na stanowisko prezesa zarządu Seweryna Siemianowskiego, byłego piłkarza Niebieskich, trenera i działacza sportowego. Jednocześnie odwołała z funkcji wiceprezesa Marcina Waszczuka, który przez trzy miesiące zarządzał klubem – poinformował Marcin Michalik, zastępca prezydenta Chorzowa i członek Rady Nadzorczej klubu.

- Jestem na tyle ambitnym człowiekiem, że nie przyszedłem tutaj posiedzieć, ale żeby zrobić coś dobrego dla tego klubu. Nie będę niczego obiecywał, nie należę do „złotoustych”. Wolę wziąć się od razu do roboty i wspólnie z wszystkimi zainteresowanymi stronami dążyć do odbudowy Ruchu i przywrócenia go na salony - cytuje nowego prezesa Ruchu Chorzów klubowa strona.

Nowy prezes Niebieskich to efekt porozumienia kibiców z akcjonariuszami

Powołanie Seweryna Siemianowskiego na prezesa Ruchu Chorzów to efekt porozumienia kibiców z akcjonariuszami, dzięki któremu zawieszony został bojkot klubu. Seweryn Siemianowski będzie 42 prezesem Niebieskich. Przez ostatnie lata był dyrektorem sportowym UKS Ruch Chorzów.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Niezadowolona

    Jakis kolega Kotali potrzebowal pracy i mamy nowego prezesa...

  • Podatnicy

    Panie Prezesie, proszę się określić: czy zakłada Pan utrzymanie klubu z pieniędzy wydartych podatnikom?

  • Jo

    Oczywiście!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.