Wiadomości z Chorzowa

Schronisko szuka rąk do pracy!

  • Dodano: 2022-04-26 07:00, aktualizacja: 2022-04-25 13:30

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie szuka nowego pracownika. Oprócz szeregu warunków kluczowa jest miłość do czworonogów. 

Miłośnik zwierząt poszukiwany!

Chorzowskie schronisko ogłosiło, że szuka nowego pracownika na stanowisko pielęgniarz zwierząt. Do jego obowiązków należy codzienne sprzątanie kojców i boksów, pielęgnacja czworonogów oraz zabezpieczanie bezdomnych zwierząt. Podstawowym wymogiem jest rzecz jasna miłość do zwierząt. Pielęgniarz zwierząt musi również posiadać prawo jazdy kategorii B. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy z czworonogami.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy schroniskochorzow@wp.pl z tytułem REKRUTACJA. Do schroniska można zgłaszać się również osobiście, od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. W razie jakichkolwiek pytań pracownicy schroniska zachęcają do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 249 84 52 w godzinach pracy biura.

Jak wspierać schronisko?

Jeżeli nie spełniasz warunków niezbędnych do zostania pielęgniarzem zwierząt, możesz inaczej wesprzeć chorzowskie schronisko. Placówka przyjmuje dary w postaci dobrej jakości karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów. Osoby chcące pomóc mogą także wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na konto schroniska lub wesprzeć internetową zbiórkę na pomagam.pl.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również