Wiadomości z Chorzowa

Śląskie ZOO w plebiscycie na najlepszą atrakcję w Polsce!

  • Dodano: 2017-04-27 10:00, aktualizacja: 2017-04-28 08:31

Śląski Ogród Zoologiczny kolejny raz bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie TopAtrakcje.pl. Po dwukrotnej kwalifikacji do finału w 2013 i 2014 roku, tym razem dyrekcja liczy na wygraną. W realizacji tego marzenia możemy pomóc w prosty sposób – poprzez głosowanie!

Śląskie ZOO ponownie zakwalifikowało się do plebiscytu TopAtrakcje organizowanego przez portal PolskieSzlaki.pl. Rozpoczynająca się szósta edycja konkursu po raz kolejny pozwoli na stworzenie listy najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce. Chorzowskie ZOO jako kandydat na turystyczny hit Polski 2017 startuje w kategorii Parki Rozrywki – Ogrody Zoologiczne. Wśród konkurentów naszego ogrodu zoologicznego znaleźli się m.in. wrocławskie Afrykarium, Zoo w Opolu, Zoo Safari Borysew czy Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

Plebiscyt Top Atrakcje ma dwa etapy – eliminacje i głosowanie finałowe. W eliminacjach biorą udział atrakcje wybrane przez redakcję portalu PolskieSzlaki.pl, który bierze pod uwagę pomysły internautów. W trakcie głosowania wyłonione zostaną dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.

W finale poznamy najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach, czyli Top Atrakcje. Oddać głos może każdy Internauta, rejestracja nie jest wymagana. Jednak dla tych, którzy zdecydują się pozostać swój adres mailowy organizatorzy rozlosują nagrody: Voucher na darmowy pobyt na 2 doby w Hostel-Art Kielce dla 1 osoby, Kartę Krajtroter, Przewodnik "Jura - od Częstochowy do Krakowa" autorstwa Anny Piernikarczyk i gadżety portalu PolskieSzlaki.pl.

Eliminacje odbywają się od 24 kwietnia do 8 maja, a finał od 9 maja do 23 maja.

Głosowanie odbywa się stronie TopAtrakcje.pl. Pomóżmy chorzowskiemu ZOO wygrać w tym roku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również