Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Ugodziła nożem konkubenta. Została aresztowana za usiłowanie zabójstwa

 • Dodano: 2018-11-30 08:00, aktualizacja: 2018-11-30 08:16

Chorzowscy policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę, która ugodziła nożem swojego konkubenta. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta do policyjnego aresztu.

28 listopada usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwonił mężczyzna i poinformował, że konkubina chce go zabić. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z chorzowskiej „jedynki”. Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres, zastali tam mężczyznę z raną brzucha. W mieszkaniu była również konkubina zgłaszającego, która... już spała. Mężczyźnie natychmiast została udzielona pierwsza pomoc, a następnie został on przewieziony do szpitala. 38-letnia nożowniczka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Jak ustalili śledczy, w trakcie libacji alkoholowej pomiędzy parą doszło do awantury, w trakcie której kobieta ugodziła nożem swojego partnera. W minioną środę usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Czytelniczka

  Wyjasniaja to zobaczymy

 • Jm

  No tak jak ona to zrobiła to za usiłowanie zabójstwa a jak on ją leje to zamiatane jest pod dywan

 • Kobieta

  Wlasnie gdzie tu sprawiedliwość

 • Chorzowianka

  Tzn, że wiesz o kim mowa?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.