Wiadomości z Chorzowa

W Chorzowie powstał pierwszy w Polsce teatralny escape room!

  • Dodano: 2021-06-21 09:45

Teatr Rozrywki wspólnie z LOFTEscape Room przygotował pierwszy w Polsce teatralny escape room! W pokoju pełnym zagadek i wyzwań będzie można odnaleźć rekwizyty pochodzące ze spektakli. 


Fabuła pokoju "ALE SZTUKA!"

Pokój "ALE SZTUKA!" to pierwszy w Polsce na stałe wpisany w ofertę escape roomu teatralny pokój. Został przygotowany w oparciu o oryginalne rekwizyty, kostiumy, a nawet teatralną widownię.

- W profesjonalnym świecie artystów teatralnych istnieje najbardziej pożądana nagroda, którą otrzymuje się za najlepszą sztukę. Legenda głosi, że prestiżowa statuetka Podwójnej Twarzy przynosi szczęście artystom i dyrekcji teatru. Dlatego też każda scena marzy, by stać się jej posiadaczem. Jednak od lat nagroda przyznawana jest temu samemu teatrowi. Nie wszystkim się to podoba. I tu zaczyna się prawdziwa sztuka! - czytamy na stronie LOFTEscape Room.  


Można już rezerwować miejsca na wizytę w escape roomie! 

Rezerwacje prowadzi LOFTescape Room w Chorzowie codziennie od 10:00 do 22:00. tel. 579 272 229 lub na www.loftescaperoom.pl Warto pamiętać, że Teatr Rozrywki nie prowadzi rezerwacji na wizyty w pokoju.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również