Wiadomości z Chorzowa

W Parku Śląskim ruszają gry terenowe. Pierwsza już 27 lutego. Bohaterką wiewiórka Basia!

  • Dodano: 2022-02-22 17:00

Park Śląski rozpoczyna serię nowych gier terenowych. Zimowa edycja odbędzie się już w tę niedzielę, 27 lutego. Symbol Parku Śląskiego, wiewiórka Basia potrzebuje naszej pomocy!

Pierwszym w tym roku wyzwaniem dla parkowych graczy będzie wsparcie Basi w tą mroźną i humorzastą zimę. Nieodpowiednio przygotowała się na tę porę roku – nic dziwnego, skoro pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie – zaczyna brakować jej pysznych smakołyków! Zbierajcie zapasy dla Basi wykonując zadania specjalne i rozwiązując łamigłówki. To co? Pomożecie parkowej wiewiórce poradzić sobie z ostatnimi dniami zimy? – pytają i reklamują grę terenową  władze Parku Śląskiego.

Zimowa Gra Terenowa z wiewiórką Basią już 27 lutego!

Gra terenowa rozgrywać się będzie na poszczególnych siedmiu punktach. Dla grup, które zajmą I, II i III miejsce przewidziano nagrody rzeczowe.

Zimowa gra terenowa zacznie się 27 lutego o godz. 10.00, a start zaplanowano pod budynkiem dyrekcji Parku Śląskiego! Zgłoszenia trzeba wysłać na adres mailowy marketing@parkslaski.pl z dopiskiem nazwy grupy oraz liczby osób (maksymalnie 5 zawodników w grupie). Na zapis do udziału w grze terenowej pozostało niewiele czasu – Park Śląski czeka na zgłoszenia grup do czwartku 24 lutego!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również