Wiadomości z Chorzowa

W poniedziałek w Chorzowie Batorym będą korki. Powód? Szkolenie policjantów

  • Dodano: 2021-09-26 17:30

W poniedziałek 27 września kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Okazuje się, że na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Szpitalnej, przy dworcu kolejowym w Chorzowie Batorym zobaczymy policjantów. Odbędzie się szkolenie.

Zgodnie z informacją podaną przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie Wydział Prewencji Ruchu Drogowego Szkoły Policji w Katowicach wraca do przeprowadzania szkoleń dla adeptów. W poniedziałek 27 września odbędą się po długiej przerwie szkolenia w zakresie nauki ręcznego sterowania ruchem.

Szykują się korki na skrzyżowaniu w Chorzowie Batorym!

Słuchacze Szkoły Policji przeprowadzą szkolenie na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej z ul. Szpitalną w 27 września 2021 r. w godzinach 8.00 – 12.00. Sygnalizacja świetlna zostanie przełączona w tryb awaryjny tzn. sygnał żółty migający. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności – możemy przeczytać w najnowszym komunikacie MZUiM Chorzów.

Dla kierowców, szczególnie jadących do pracy czy odwożących dzieci do szkoły poniedziałkowy poranek może dać się szczególnie we znaki. Szkolenie policjantów oznacza bowiem jedno – duże korki w tym newralgicznym miejscu. Jeśli to możliwe to najlepiej będzie omijać skrzyżowanie przy dworcu szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również