Wiadomości z Chorzowa

W sobotę kolejny etap modernizacji ulicy 3 Maja. Szykują się utrudnienia dla kierowców

  • Dodano: 2021-05-27 06:30, aktualizacja: 2021-05-27 06:41


Już w najbliższą sobotę początek prac nad kolejnym etapem modernizacji 3 Maja. Szykuje się utrudnienia dla kierowców i pieszych.

Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie, już od najbliższej soboty, 29 maja mieszkańcy Chorzowa i nie tylko muszą uzbroić się w cierpliwość i przygotować na kolejne utrudnienia. Już od 8 rano rusza bowiem kolejny etap prac związanych z modernizacją ulicy 3 Maja.

Wdrożono zostanie asfaltowanie ulicy 3 Maja na odcinku od granicy ze Świętochłowicami do mostu.

Na odcinku położonym pomiędzy skrzyżowaniem z ulicami Bytomską i Chorzowską (w Świętochłowicach) i nowym obiektem mostowym (w rejonie siedziby Chorzowsko-Świętochłowickiego PWiK przy ul. Składowej 1) prowadzone będą roboty związane z układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni – informuje MZUiM.

Już w sobotę kolejny etap pracy modernizacyjnych ulicy 3 Maja. Szykują się utrudnienia dla kierowców

Co to oznacza dla pieszych i kierowców? Zakres prowadzonych prac wymusza zamknięcie ruchu pojazdów na wyżej wymienionym odcinku ulicy. Dojazd do sklepu Kaufland i obiektów handlowo-usługowych, które są położone w jego pobliżu możliwy będzie z kierunku ul. Bytomskiej w Świętochłowicach.

Jest jednak dobra wiadomość – asfaltowanie ma potrwać tylko jeden dzień i zakończy się zgodnie z planem w godzinach wieczornych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również