Wiadomości z Chorzowa

Wiatr do 80 km/h! IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia!

  • Dodano: 2020-03-12 09:45, aktualizacja: 2020-03-13 11:35

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem na obszarze całego kraju. W Chorzowie mogą wystąpić wiatry o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu.

W czwartek spodziewany jest silny wiatr z kierunku zachodniego. Szczególnie narażona będzie północna część Polski. Jednocześnie należy uważać w całej Polsce - wiać będzie na terenie całego kraju (na południu średnio do 35 km/h, a na północy i w centrum do 45 km/h, porywy do 95 km/h). Spodziewamy się bardzo zmiennej pogody - od słońca, przez duże zachmurzenie, deszcz, a nawet śnieg i grad. Występować mogą również burze. Zaskoczą nas wysokie temperatury. Na południowym zachodzie kraju odnotować możemy ponad 16°C, w środkowej Polsce 14°C, a na Wybrzeżu 9-11°C.

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem na obszarze Chorzowa od godz. 10.00 do godz. 18.00 w dniu 12 marca. Przewiduje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk wynosi 80%.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Senior 60+

    A ja mam przydzielone mi rozszczelnione okna i gdzie mam się schronić????Prezydent kotala wyśmiał

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.