Wiadomości z Chorzowa

Wiatr do 80 km/h! IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia!

  • Dodano: 2020-03-12 09:45, aktualizacja: 2020-03-13 11:35

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem na obszarze całego kraju. W Chorzowie mogą wystąpić wiatry o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu.

W czwartek spodziewany jest silny wiatr z kierunku zachodniego. Szczególnie narażona będzie północna część Polski. Jednocześnie należy uważać w całej Polsce - wiać będzie na terenie całego kraju (na południu średnio do 35 km/h, a na północy i w centrum do 45 km/h, porywy do 95 km/h). Spodziewamy się bardzo zmiennej pogody - od słońca, przez duże zachmurzenie, deszcz, a nawet śnieg i grad. Występować mogą również burze. Zaskoczą nas wysokie temperatury. Na południowym zachodzie kraju odnotować możemy ponad 16°C, w środkowej Polsce 14°C, a na Wybrzeżu 9-11°C.

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem na obszarze Chorzowa od godz. 10.00 do godz. 18.00 w dniu 12 marca. Przewiduje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk wynosi 80%.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Senior 60+

    A ja mam przydzielone mi rozszczelnione okna i gdzie mam się schronić????Prezydent kotala wyśmiał

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.