Wiadomości z Chorzowa

Wiosenne Święto Wody już 7 maja. Impreza sportowa po dwóch latach wraca do miasta

  • Dodano: 2022-04-27 13:15

To będzie prawdziwe święto wszystkich fanów pływania. Do Chorzowa po dwuletniej przerwie wraca Wiosenne Święto Wody. MORiS Chorzów zapowiedział dziewiątą edycję imprezy.

Już dziś zapraszamy wszystkie rodziny, które lubią sportową rywalizację do wzięcia udziału w 9. edycji Wiosennego Święta Wody, które odbędzie się 7 maja. Tradycyjnie już zabawa odbędzie się na naszych dwóch basenach: ul. Graniczna 92 (KS Hajduki) i Pl. Powstańców Śląskich 1 – informuje MORiS Chorzów w oficjalnym komunikacie.

Wiosenne Święto Wody wraca do kalendarza chorzowskich imprez po ponad dwóch latach przerwy wywołanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie miało się odbyć w marcu, jednak ze względu na obowiązujące wówczas obostrzenia zdecydowano się przenieść zawody na maj.

Wiosenne Święto Wody już 7 maja w Chorzowie

MORiS Chorzów uruchomił zapisy na zawody i warto się pospieszyć, gdyż nie zostało już wiele wolnych miejsc. Co istotne, drużyna musi składać się z minimum dwóch osób – jednej dorosłej i jednej niepełnoletniej, a maksymalna liczba osób w jednym składzie to cztery. Wejściówka kosztuje 7 złotych.

Start zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godz. 10.00, natomiast na basenie przy Pl. Powstańców na godz. 11.00 dla najlepszych rodzin przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – informuje MORiS Chorzów.

Przewidziano łącznie sześć konkurencji, a po każdej z nich drużyny będą zdobywać punkty, których łączna liczba zdecyduje o miejscu w klasyfikacji generalnej.

Najlepsze drużyny otrzymają nagrody, a dla wszystkich przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki – bo w tym dniu najważniejsza będzie zabawa i każdy będzie mógł poczuć się zwycięzcą! – wyjaśnia MORiS Chorzów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również