Wiadomości z Chorzowa

Witajcie wakacje! Zapraszamy do Parku Śląskiego na dzień pełen wrażeń

  • Dodano: 2021-06-25 08:00, aktualizacja: 2021-06-24 13:01

W sobotę 26. Czerwca zapraszamy do Parku Śląskiego na dzień pełen wrażeń. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! 

Zaczynamy o godz. 10:00 Piknikiem Rodzinnym, który odbywać się będzie w ramach cyklu "Śniadanie na trawie" - z zajęciami jogi, animacjami dla dzieci oraz pysznym jedzeniem prosto od lokalnych wystawców. W tę sobotę wydłużamy czas trwania eventu aż do godziny 18:00! A to wszystko w parkowym Rosarium. 

Atrakcje dla dzieciaków przygotuje niezrównany Pan Kleks wraz ze swoją wesołą ekipą z Bajka Pana Kleksa. Od godziny 18:00 na stacji Kolei Linowej Elka będą rozbrzmiewać rytmy, które porwą do tańca każdego. Nie zapomnijcie ubrać wygodnych butów oraz odwiedzić wcześniej stacji kolejki przy Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku - tam od 12:00 do 18:00 czekać będą na Was nasi wolontariusze którzy pomogą Wam zrobić wianek specjalnie na tę okazję.

W tym samym czasie na terenie Parku odbywać się będzie Puchar Polski w Dogtrekkingu - Park Śląski - Park Śląski który udowodni niedowiarkom, że pies to świetny kompan w biegach na orientacje. Start na Polach Marsowych o 18:30.

Na koniec dnia Instytucja Filmowa Silesia Film przygotowała plenerowy pokaz filmu "Za jakie grzechy dobry Boże?". Jesteśmy pewni, że ta francuska komedia o rodzinnych perturbacjach przypadnie Wam do gustu.

Witajcie wakacje! Zapraszamy do Parku Śląskiego na dzień pełen wrażeń
Google NewsSubskrybuj mojChorzow.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również