Wiadomości z Chorzowa

Wraca Parkowa Biesiada z Tyskim. Świetna zabawa z wodzirejem

  • Dodano: 2016-06-29 07:45, aktualizacja: 2016-06-29 07:31
Pamiętacie biesiady z czasów Święta „Trybuny Robotniczej”? Piwo, kiełbasa, grill i świetna zabawa. W zeszłym roku Park Śląski namiastkę tej wspaniałej tradycji przywrócił, inaugurując nowy cykl – Parkową Biesiadę z Tyskim. Zainteresowanie było duże, dlatego – zgodnie z oczekiwaniami uczestników tych imprez – niedzielne, taneczne popołudnia na Dużym Kręgu Tanecznym będą organizowane również w tym sezonie. Pierwsza impreza już 3 lipca.
 
 
Biesiada rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do 21. I tak w każdą wakacyjną niedzielę, poza ostatnim weekendem sierpnia, kiedy na Polach Marsowych marka Tyskie – sponsor cyklu – zorganizuje swoje święto piwa.
 
 
Wokół „Kręgu” staną ławostoły, a w jego środku zostanie przygotowane miejsce do tańczenia. W menu znajdą się typowe śląskie dania z rusztu i oczywiście piwo. Na scenie zagra zespół Party Masters, który ma w swoim składzie wodzireja. Nie zabraknie więc z pewnością konkursów i zabaw oraz innych atrakcji.
 
 
– Muzyka będzie różna. Pojawią się największe hity polskiej muzyki rozrywkowej, ale też piosenki biesiadne i te znane ze śląskich list przebojów – tłumaczy Wojciech Mirek, organizator biesiady. – Chcemy stwarzać odmienne formy wypoczynku różnym grupom wiekowym. Jedną z nich są właśnie miłośnicy takich biesiad – dodaje. Wstęp jest wolny, ale organizator prosi, aby nie wnosić na teren „Kręgu” własnego jedzenia i napojów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również