Wiadomości z Chorzowa

Za nami gala wrestlingu Prime Time Wrestling [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2022-02-21 12:00

W minioną sobotę chorzowska hala MORiS pękała w szwach! Fani wrestlingu z całej Polski przyjechali na Śląsk, aby na żywo oglądać zmagania zapaśników z kraju jak i z zagranicy. Jak zapewniają organizatorzy i widzowie, emocji nie brakowało!

Druga gala wrestlingu w Chorzowie przejdzie do historii

19 lutego w hali MORiS odbyła się 2. gala wrestlingu „KINGUIN PRIME TIME WRESTLING #2 BLACKOUT” organizowana przez federację Prime Time Wrestling. Wydarzenie cieszyło się sporą popularnością – miłośnicy tego sportu z całej Polski przyjechali, aby oglądać zmagania w ringu. Oprócz polskich gwiazd, mogliśmy podziwiać walki zawodników z największych federacji wrestlingu na świecie: WWE oraz NWA. Pierwsza gala odbyła się w październiku – dzięki zainteresowaniu ze strony fanów, po kilku miesiącach doczekaliśmy się kolejnej edycji. Czym możemy liczyć na to, że kolejna gala również odbędzie się w naszym mieście? To się jeszcze okaże!

Coraz większy rozgłos

Federacja Prime Time Wrestling cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Pokazuje to chociażby zainteresowanie samą galą. Na widowni pojawiło się wielu gości honorowych, m.in. youtuber Maciej Dąbrowski, znany szerzej jako „z DVPY”, Yoczook, Czux, Dredziasty, Piotr Piechowiak, Ewa Brodnicka oraz Julia Madaj. Mająca swoją siedzibę w Chorzowie federacja nie zwalnia tempa – prowadzi także treningi dla różnych grup zaawansowania.

Z rosterem rozrastającej się federacji oraz harmonogramem treningów możecie zapoznać się na oficjalnej stronie PTW.

POZNAJ PRIME TIME WRESTLING

Komentarze (1)    dodaj »

  • WTF?

    Czy ktoś zna choć jednego z wymienionych "gości honorowych"?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również