Wiadomości z Chorzowa

Za nami X Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa

  • Dodano: 2022-02-08 06:30, aktualizacja: 2022-02-08 06:43

W ubiegłą sobotę 05.02.2022r. na stacji narciarskiej Wisła - Cienków odbyły się zawody narciarskie pod patronatem Prezydenta miasta Chorzów.

Nie mogło zabraknąć naszych funkcjonariuszy, którzy edukowali najmłodszych narciarzy. Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" została w pełni wykorzystana.

To już dziesiąty raz mieszkańcy miasta Chorzów mogli spróbować swoich umiejętności narciarskich na stoku. Po raz pierwszy zawody odbyły się we Wiśle. Funkcjonariusze z KMP Chorzów i KPP Cieszyn edukowali uczestników imprezy z zasad bezpieczeństwa na stoku i nie tylko. Prelekcja edukacyjna zakończyła się konkursem z Dekalogu FIS, najmłodsi otrzymali upominki i podziękowania.

Ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", została przygotowana przez Biuro Prewencji KGP i poświęcona jest bezpieczeństwu osób przybywających w górach i korzystających z tras narciarskich. Głównym celem akcji jest promowanie odpowiedzialnych zachowań narciarzy, snowboardzistów, poszerzenie wiedzy i upowszechnieniem Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Adresatami są dzieci, młodzież, osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również