Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zabujani na linach, czyli Walentynki na Elce po raz trzeci

  • Dodano: 2016-02-03 08:30, aktualizacja: 2016-02-03 08:39
Szukacie intymnego i romantycznego miejsca? Znudziły Was walentynki w kinie czy restauracji? Chcecie zaoferować swojej drugiej połowie coś naprawdę specjalnego? Po raz trzeci Park Śląski zaprasza na „Walentynki na Elce”. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Sprzedaż ruszyła 26 stycznia o godzenie 12.
 
 
ZAPISY
 
Nasza walentynkowa oferta to 197 ekskluzywnych przejazdów, które odbędą się 13 i 14 lutego. Pierwsze wyruszą o godzinie 15, a ostatnie po 20.
 
 
– W elektronicznym systemie każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu. Zeszłoroczna edycja pokazała, że w ten sposób nie ma problemu z wysłaniem maili oraz rezerwacją miejsc – tłumaczy Wojciech Mirek z Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie w latach poprzednich, to radzimy się spieszyć.  Romantyczna atmosfera gwarantowana – zapewnia.
 
 
Oferta została bardzo urozmaicona. Obejmuje przejażdżkę dla dwóch osób w obie strony gondolą (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwa ciastka owsiane ze Starbucks'a. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce i luksusowe pralinki. Jeden przejazd kolejką w Walentynki kosztuje 100 złotych od pary.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.