Wiadomości z Chorzowa

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie szuka pracowników 

 • Dodano: 2019-06-17 08:30, aktualizacja: 2019-06-17 08:47

Braki kadrowe w Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Dyrekcja placówki wystosowała oferty pracy dla lekarzy i personelu medycznego.

W Zespole Szpitali Miejskich istnieją braki kadrowe wśród personelu i by zapewnić ciągłość opieki zdrowotnej dyrekcja chce skompletować pracowników na oddziałach szpitalnych i w opiece ambulatoryjnej. Rozpisano kilka ofert pracy. Aktualnie dyrekcja szuka m.in.

 • lekarza specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii
 • lekarzy specjalistów neurologii i lekarzy chcących się specjalizować w zakresie neurologii w dowolnym trybie tzn. rezydenckim lub pozarezydenckim
 • lekarzy specjalistów onkologii i hematologii dziecięcej
 • diagnosty laboratoryjnego
 • specjalisty fizyki medycznej

Warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.

ZSM w Chorzowie rozpisał również kilka konkursów ofert, w tym m.in. na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania czynności ratownika medycznego na szpitalnym Oddziale Ratunkowym SP ZOZ ZSM w Chorzowie.

Osoby zainteresowane pracą w Zespole Szpitali Miejskich mogą złożyć dokumenty (CV, list motywacyjny oraz oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko objęte rekrutacją zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U z 2014r, poz. 1182 ze zmianami” ) osobiście w Dziale Kadr i Szkoleń Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie, ul. Strzelców Bytomskich 11 (budynek administracji, pawilon 6).

Można je również przesłać drogą mailową na adres: kadry@ zsm.com.pl. Szczegóły i pytania pod numerem telefonu 32/349 92 15 (Kadry) .

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Mieszkaniec

  Teraz jak juz jest za późno proście o pomoc dzięki onkologia w Chorzowskim szpitalu wszystko funkcjonuje macie nowoczesne sprzęty z fundacji i od WOSIA każdy pomagał dla dzieciaków na onkologia a teraz żaden im nie chce pomóc najlepiej zamknąć oddział jeden z zepszych oddziałów na Śląsku

 • Miesz

  Teraz jak juz zamykacie onkologie dziecięca wołacie o pomoc tyle miesięcy było i cisza była w mediach tyn szpital funkcjonuje dzięki tymu oddziałowi fundacje i Owsiak dał wam tyle sprzętu tyko dla tego że taki oddział jak onkologia była w Chorzowie ludzie opamietajcie się dla dobra dzieci

 • Gość

  To chodzi o szpital na Strzelców Bytomskich a nie o dziecięcy szpital na T[...]a czytaj ze zrozumieniem

 • Xyz

  Hematologia i Onkologia dziecięca jest na T[...]a i należy do jednostek ZSM, więc chodzi właśnie o ten Oddział.

 • ahaa

  Już nie ma dziecięcego szpitala.. Jest zespół szpitali miejskich. Orientuj się:)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.