Wiadomości z Chorzowa

Zgłoś swojego kandydata do nagrody Prezydenta Miasta Chorzów!

  • Dodano: 2021-09-13 08:15, aktualizacja: 2021-09-13 08:09

Oficjalnie rozpoczął się nabór zgłoszeń kandydatów do nagrody prezydenta miasta Chorzów za szczególne osiągnięcia w realizacji polityki społecznej oraz medali za osiągnięcia w dziedzinie społecznej. Mogą one zostać przyznane zarówno osobom prywatnym jak i instytucjom.

Zgłoś swojego kandydata!

Co roku prezydent Miasta Chorzów przyznaje nagrody za szczególne osiągnięcia w realizacji polityki społecznej oraz medale za osiągnięcia w dziedzinie społecznej, z wizerunkiem księdza Franciszka Gębały na awersie. W tym roku nie jest inaczej – kilka dni temu rozpoczęto nabór zgłoszeń kandydatów do tego wyróżnienia. Laureatami mogą zostać osoby, instytucje oraz podmioty, które w sposób szczególny angażują się w politykę społeczną miasta. 

Jak dokonać zgłoszenia?

Wnioski z kandydaturami należy składać na obowiązujących formularzach dostępnych poniżej.

Kandydatury będą przyjmowane do 4 października w Urzędzie Miasta Chorzów w Wydziale Polityki Społecznej (pokój 226 lub pokój 2). Zgłoszenia można także przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Chorzów, Wydział Polityki Społecznej, ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów. Szczegółowych informacji udziela Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Chorzów pod numerem telefonu (32) 416-50-50, wew. 9225.

Oficjalna uroczystość przyznania nagród planowana jest na 18 listopada – Dzień Służb Społecznych w Chorzowie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również