Wiadomości z Chorzowa

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?

  • Dodano: 2020-06-18 08:30, aktualizacja: 2020-06-18 08:52

Rosnący w siłę rynek nieruchomości na Śląsku zabiega o klientów, oferując coraz nowsze, atrakcyjniejsze i dogodniejsze mieszkania. Młodzi ludzie i nie tylko stają przed decyzją, czy bardziej opłacalny jest zakup mieszkania czy jego wynajęcie. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale z całą pewnością mieszkanie wystawione na sprzedaż ma swoje zalety - zostaną one omówione na przykładzie lokali dostępnych w Chorzowie.

Firma deweloperska znajdująca się niedaleko Chorzowa zajmuje się sprzedażą mieszkań, mając na uwadze możliwości finansowe swoich klientów. Wykwalifikowani pracownicy są otwarci na negocjacje, a ponadto informują zainteresowanych o możliwościach dostania mieszkania w ramach projektów np. “Mieszkanie dla Młodych”. Kupno mieszkania o podwyższonym standardzie jest doskonałą oszczędnością pieniędzy - nowy lokal nie wymaga dodatkowych opłat remontowych. Stan deweloperski oznacza kompleksowo urządzone mieszkanie, w którym zastosowano zaawansowane rozwiązania oszczędzające czas i pieniądze (np. obniżenie kosztów ogrzewania). Pracownicy mają możliwość obniżenia ceny mieszkania lub zaoferowania dodatkowych bonusów w postaci darmowego miejsca parkingowego.

Niewątpliwą zaletą nowych mieszkań jest ich doskonała lokalizacja - w centrum miasta, niedaleko placówek usługowych, edukacyjnych i medycznych. Chorzów jako miasto do zamieszkania sprawdza się idealnie zarówno dla rodzin z dziećmi (bliskość placów zabaw, szkół, zielonych okolic), jak i ludzi młodych (bliskość miast ościennych tj. Katowic, Sosnowca, Bytomia, świetna komunikacja, wiele miejsc rozrywkowych). Nowe osiedla zapewniają swoim mieszkańcom udogodnienia w postaci wind, parkingów naziemnych i podziemnych, balkonów czy nawet prywatnych ogródków. Każda zainteresowana osoba może sprawdzić warunki mieszkań i dobrać udogodnienia według własnych potrzeb. Dodatkowo mieszkania na sprzedaż skierowane są dla osób ceniących sobie wygodę i przestronność - oferta obejmuje kawalerki, lokale 2- i 3-pokojowe oraz okazałe apartamenty.

Zakup mieszkania od dewelopera to przede wszystkim inwestycja, którą zarządza każdy kupujący - lokal może być sprzedany, wynajmowany czy zamieszkiwany przez właściciela. Firmy deweloperskie oferują mieszkania, w cenie których jest już zawarty podatek VAT i prowizja przydzielana deweloperowi - w ten sposób unika się podatku od czynności cywilno-prawnych. Sprzedaż za pośrednictwem firmy deweloperskiej prowadzona jest w pełni jawnie, nie zawiera ona ukrytych kosztów. Nowe mieszkanie to nie tylko najwyższy standard, ale także idealny stan techniczny nieruchomości, co stanowi gwarancję jakości dobranej do współczesnych oczekiwań.

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań idealnego mieszkania na sprzedaż w Chorzowie i okolicy, to warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług dewelopera. Taka decyzja to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także idealne przygotowanie do tego, by dobrze ulokować swoje pieniądze. Firma deweloperska ma na względzie potrzeby i oczekiwania klientów, wszystko po to, by znaleźć wymarzone mieszkanie na sprzedaż. Aktualna oferta nieruchomości dostępna jest na:


Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.