Wiadomości z Chorzowa

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

  • Dodano: 2020-03-09 07:00, aktualizacja: 2020-03-09 07:10

Zakup mieszkania w Ursusie to coraz częstsze rozwiązanie nie tylko młodych warszawiaków, ale i przyjezdnych. W polskiej mentalności utarło się, że mieszkanie musi być własnościowe, co zapewnia niezależność – również finansową – i buduje solidny kapitał na przyszłość. Wielu młodych ludzi wybiera jednak rozwiązanie bardziej ekonomiczne i zamiast ścisłej Warszawy, wybiera odległe dzielnice i pobliskie miejscowości. Podyktowane jest to oczywiście wartą rozważenia ceną, ale przecież nie tylko. Ważna jest jakość budownictwa, okolica, w jakiej dane mieszkanie się znajduje, ale i infrastruktura.

Nowoczesne rozwiązania deweloperskie

Decydując się na lokum poza ścisłym centrum miasta, np. mieszkanie w Ursusie, możemy pozwolić sobie na wykup lokalu lub wybór takiego o większym metrażu za tę samą cenę. Naprzeciw takim potrzebom powstają mieszkania deweloperskie i takie „pod klucz”, w zależności od naszego wyboru możemy sami wykończyć wnętrza lub wprowadzić się do takich wstępnie już wykończonych. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników i przeciwników, jest to bardzo indywidualna kwestia. Co warto podkreślić, każde z tych rozwiązań jest bardziej ekonomiczne od wieloletniego wynajmu. Spłacamy bowiem – nawet przy kredycie – swoje własne lokum, a nie wpłacamy co miesiąc czynsz komuś na konto. Jakie zatem dzielnice Warszawy godne są polecenia? Do modnych i godnych polecenia sieci osiedlowej z pewnością należy Ursus pod Warszawą. Obecnie ma bardzo ciekawą ofertę mieszkaniową, zarówno mieszkań deweloperskich, jak i wykończonych pod klucz.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Ursusie?

Bardzo modnym, ale i atrakcyjnym miejscem stał się podwarszawski Ursus. Nie tylko buduje się tam obecnie wiele przyjaznych dla rodzin osiedli, ale to wciąż teren pełny zieleni, niezabetonowany. Nie bez znaczenia jest dla młodych rodziców chociażby to, że mają gdzie wyjść na spacer z małym dzieckiem czy spędzić czas na placu zabaw z tym większym. To także rozbudowana sieć infrastruktury miejskiej, a także doskonale skomunikowane połączenia do samego centrum Warszawy. Na co dzień mieszka się z dala od zgiełku i smogu centrum stolicy, jednocześnie można bez problemu w nim pracować. Przedszkola, szkoły, sklepy na wyciągnięcie ręki – to wszystko sprawia, że Ursus staje się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem nie tylko dla młodych małżeństw, ale i singli planujących w przyszłości założyć rodzinę. We własnym mieszkaniu zawsze żyje się lepiej niż w cudzym, wynajmowanym. Wolnoć Tomku w swoim domku!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Natalia

    Z męzem postawiliśmy na Wawer, bo tu znaleźliśmy fajne mieszkanie z poddaszem od wwwconstruction, jest dalej od centrum dzięki czemu mamy tu o wiele spokojniej niż w centrum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.