Wiadomości z Chorzowa

66-latek ukradł papierosy o wartości 27 tysięcy. Zatrzymali go chorzowscy policjanci

  • Dodano: 2020-06-15 08:15, aktualizacja: 2020-06-15 06:56

Kryminalni z chorzowskiej jedynki namierzyli i zatrzymali złodzieja, który ukradł papierosy o wartości prawie 27 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek mundurowych prokurator objął go policyjnym dozorem.

Teraz o dalszym jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu nawet 5 lat więzienia


We wtorek do Komisariatu Policji I w Chorzowie zgłosił pokrzywdzony z firmy zlokalizowanej na terenie miasta i poinformował, że w poniedziałek w trakcie dostawy do sklepów został okradziony jeden z jego samochodów. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, złodzieje ukradli papierosy o łącznej wartości prawie 27 tysięcy złotych. Sprawa zajęli się śledczy z chorzowskiej jedynki. Analizując zapis monitoringów, szybko ustalili sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim być mieszkaniec innego województwa. Niestety mężczyzna nie mieszkał już w swoim domu i nikt nie wiedział, gdzie może przebywać. Wtedy do akcji wkroczyli kryminalni, którzy w niespełna dobę ustalili miejsce pobytu 66-latka, zatrzymali go i odzyskali skradzione papierosy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek mundurowych prokurator objął go policyjnym dozorem. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje sąd, za to przestępstwo grozi mu nawet 5-lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Tołdi

    Na zdjęciu widzę cztery kartony papierosów. To 27 tyś zł.?? O cholera ja mama domu karton fajek to tak na oko 7 tyś zł. Zamienię karton fajek na wirśwagena passata. Pilne!!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.