Wiadomości z Chorzowa

Awaria sieci gazowej na Pogodnej, Gajowej i Górnej. Zmiany organizacji ruchu od czwartku

  • Dodano: 2022-01-13 08:30, aktualizacja: 2022-01-13 08:35

MZUiM Chorzów powiadomił o konieczności usunięcia awarii sieci gazowej na trzech ulicach. Oznacza to zmiany w organizacji ruchu dla pieszych i kierowców w najbliższej okolicy. Naprawa zacznie się w czwartek.

Jak informuje Miejski Zarzad Ulic i Mostów, awaria sieci gazowej w ciągu ulic Pogodnej, Gajowej i Górnej spowodowała, że już od czwartku 13 stycznia od godz. 8.00 zaczną się prace związanych z naprawą poważnej usterki.

Przez wzgląd na zakres prac i miejsce samej awarii trzeba było wprowadzić konkretne zmiany w organizacji ruchu zarówno dla pieszych, jak i kierowców pojazdów. O czym mowa?

Według informacji podanych przez MZUIM, w ciągu ulicy Górnej w miejscu prowadzonych robót wyłączony z ruchu pieszych został fragment chodnika oraz zwężona została jezdnia. To jednak nie wszystko.

Awaria sieci gazowej na trzech ulicach. Jej usunięcie potrwa ponad tydzień

Zamknięta dla ruchu pojazdów zostanie ulica Pogodna. Z kierunku ul. Górnej dopuszczony zostanie dojazd do posesji oraz wjazd pojazdów budowy. W miejscach prowadzonych robót wyłączone z ruchu pieszych zostaną fragmenty chodników – informuje MZUiM Chorzów.

Do kiedy potrwają prace związane z usunięciem awarii? Zakończenie robót planowane jest do piątku, 21 stycznia.

Do 14 stycznia, czyli do piątku potrwają prace naprawcze związane z usunięciem awarii sieci kanalizacyjnej na ulicy Długiej. W tej chwili kierowcy nie mogą korzystać z jezdni na odcinku między ulicami Kasińskiego i Gnieźnieńską.

Zmiana organizacji ruchu została tradycyjnie wprowadzona do nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również