Wiadomości z Chorzowa

"Babiniec" - spektakl podyplomowy w ChCK

  • Dodano: 2020-08-14 06:15, aktualizacja: 2020-08-14 06:37

"BABINIEC" - SPEKTAKL DYPLOMOWY STUDENTÓW STUDIA AKTORSKIEGO ART-PLAY DOROTY POMYKAŁY I DANUTY SCHLETTE W KATOWICACH

Spektakl przeznaczony dla widzów od 15 roku życia!
Wstęp z zaproszeniami
Zaproszenia można rezerwować pod numerem 691 069 055

Reżyserii podjął się Tomasz Mich (reżyseria i choreografia) i Tomasz Owczarek (reżyseria i scenariusz).

Pierwsza scena ma miejsce w teatrze. Trwa spektakl taneczny. Na scenie, po finalnym układzie policja aresztuje tancerkę Elenę, która jest kompletnie zaskoczona: "Ale ja to zrobiłam w afekcie. Ja nie wiedziałam, że wy mnie znajdziecie. Dlaczego to się stało tak szybko!". Niedługo potem dziewczynę czeka proces i trafia do zakładu karnego, gdzie już na wstępie widzi, że nie będzie miała tu łatwo. Czy uda jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości?

Jest to historia kobiet, które są osadzone w zakładzie karnym na tak zwanym "Babińcu". Są skazane za różne przestępstwa, jedne działały w afekcie, inne z premedytacją. Są zupełnie inne, mają różne życiorysy, pochodzą z różnych domów, odebrały różną edukację. Jedna z osadzonych stwierdza: "na wolności nigdy byśmy się nie spotkały". Druga szybko dodaje: "Byle do przodu. Jedziemy na tym samym wózku"

Szczegółowe informacje na stronie www.art-play.art.pl

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/ SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/ SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE

16.08.2020 r. godz. 19:00.

"Babiniec" - spektakl podyplomowy w ChCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również