Wiadomości z Chorzowa

Boiska na "Kresach" wciąż pięknieją! Nowe ogrodzenie ma poprawić bezpieczeństwo i estetykę

  • Dodano: 2022-09-06 14:30

Po budowie nowego budynku i boiska na „Kresach” przyszła pora na dalsze prace. Tym razem wymieniono ogrodzenie wzdłuż ul. Wolności.

Nowy płot wzdłuż ul. Wolności

Modernizacja Kompleksu Boisk Piłkarskich „Kresy” nadal trwa. Po budowie nowego budynku, drugiego boiska ze sztuczną nawierzchnią, zamontowaniu oświetlenia i ułożeniu kostki brukowej przyszedł czas na... ogrodzenie. Od strony ul. Wolności zobaczyć możemy nowy niebieski płot.

-- Stare, pamiętające XX wiek ogrodzenie, ciągnące się wzdłuż ulicy Wolności oraz uliczki dojazdowej, zostało zdemontowane. W to miejsce postawiono nowy płot – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

W planach nadal są dalsze prace! Remont czeka mur oporowy, znajdujący się pomiędzy budynkiem a boiskiem oraz planowane jest odmalowanie ogrodzenia wzdłuż Drogowej Trasy Średnicowej.

- Dzięki temu obiekt zyska na estetyce i bezpieczeństwie - przekazuje chorzowski MORiS i dodaje: - Rozpoczynając nowy sezon trzymamy kciuki za drużyny trenujące i rozgrywające mecze na „Kresach”, niech nasz obiekt służy im jak najlepiej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również