Wiadomości z Chorzowa

Chorzowska biblioteka udostępnia czytelnikom darmowe e-booki

  • Dodano: 2021-08-05 10:45

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie udostępniła swoim czytelnikom kody do trzech platform z e-bookami. Jak otrzymać do nich dostęp? Podpowiadamy!

E-book dla każdego!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie wyciąga pomocną dłoń ku posiadaczom czytników e-booków. W ramach projektu „Książki online dla każdego”, wybranego w 2. edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, placówka udostępniła czytelnikom kody na trzy platformy: Legimi, IBUK Libra oraz Ebookpoint BIBLIO. Kody udostępniane są także w innych bibliotekach w województwie śląskim.

Jak korzystać z darmowych e-booków?

Z oferty darmowych e-booków mogą korzystać wyłącznie czytelnicy posiadający aktualną kartę biblioteczną oraz niemający żadnych zobowiązań wobec biblioteki. Aby otrzymać kod do wybranej platformy e-book, wystarczy napisać wiadomość na adres ebook@biblioteka.chorzów.pl. Należy w niej zawrzeć swoje imię i nazwisko, ostatnie 6 cyfr kodu z aktualnej Karty Czytelnika oraz nazwę bazy, z której zasobów chcemy skorzystać. Biblioteka niezwłocznie odpowie na wiadomość – otrzymasz kod do wybranej bazy oraz instrukcję, jak z niego skorzystać. 

Uprzedzamy, że liczba darmowych kodów jest ograniczona, więc warto się spieszyć!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.