Wiadomości z Chorzowa

Dobijała się do mieszkania partnera. Okazało się, że mocno śpi

  • Dodano: 2024-07-08 08:00, aktualizacja: 2024-07-08 08:25

Do Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie wpłynęła wiadomość e-mail z podziękowaniami dla chorzowskich mundurowych. Autorka w wiadomości podziękowała policjantom za pomoc, którą od nich otrzymała. Profesjonalnej pomocy udzielił sierżant sztabowy Daniel Ochmann i starszy posterunkowy Rafał Ćwięk z chorzowskiego komisariatu.

Zaniepokojona partnerka

Policjanci z chorzowskiej „jedynki” interweniowali w poprzedni weekend po telefonie zaniepokojonej kobiety. Pomimo tego, że była umówiona ze swoim partnerem, ten nie otwierał drzwi od swojego mieszkania. Dodatkowo mężczyzna nie odbierał telefonu, którego dzwonek było słychać we wnętrzu zamkniętego mieszkania. Mundurowi bardzo poważnie potraktowali zgłoszenie kobiety i od razu przystąpili do pomocy.

Powód nie otworzenia? Mocny sen

Wspólne działania policjantów i strażaków sprawiły, że mężczyzna otworzył drzwi od mieszkania. Na szczęście okazało się, że jest cały i zdrowy a przyczyną całego zajścia był jego mocny sen. Wdzięczna za tak przeprowadzoną interwencję kobieta postanowiła wyrazić wdzięczność mundurowym. 

Poniżej tekst podziękowań:

Dobijała się do mieszkania partnera. Okazało się, że mocno śpi

Komentarze (1)    dodaj »

  • Li

    Nawet nie dadzą się chłopu wyspać po robocie ;))

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również