Wiadomości z Chorzowa

Dzień Kobiet Przedsiębiorczych "Biznes w sieci"

 • Dodano: 2021-03-08 08:15, aktualizacja: 2021-03-08 06:43

Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą? A może już prowadzisz własny biznes, ale potrzebujesz dodatkowej wiedzy w tym zakresie, bądź szukasz pomysłu na siebie? Możesz skorzystać z podpowiedzi ekspertów podczas bezpłatnej konferencji online Dzień Kobiet Przedsiębiorczych „Biznes w sieci”.

Wydarzenie odbędzie się 12 marca, zapisy tylko przez internet

Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania jest Oddział ZUS w Chorzowie. Ubiegłoroczna edycja skupiła ponad 70 uczestniczek, tegoroczny Dzień Kobiet Przedsiębiorczych, tak jak ten z zeszłego roku, również organizowany jest wspólnie z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. Patronat honorowy nad konferencją objął Prezydent Miasta Katowice.

Sytuacja, z którą od roku mierzymy się wszyscy, spowodowała, że wiele wydarzeń, tak jak i nasze, przeniosło się do internetu. Dziś często powtarza się hasło, że jeśli nie ma Twojej firmy w sieci, to jej po prostu nie ma. Słowa te brzmią wyjątkowo złowieszczo w sytuacji pandemii. Wiadomo, że nie każdy biznes może przenieść swoją działalność do internetu, ale każdy powinien się tam znaleźć, chociażby ze swoją stroną www, czy fanpagem w mediach społecznościowych. Dziś właśnie tak szukamy informacji o danym biznesie, usługach i produktach. Dlatego też organizatorzy tegorocznej konferencji w dużej mierze skupili się na pokazaniu jak firmy mogą funkcjonować w wirtualnej rzeczywistości i z jakich narzędzi mogą korzystać - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Obecność firmy w wirtualnym świecie to nie jedyne tematy poruszane podczas wydarzenia. Dużo zagadnień będzie dotyczyło wsparcia instytucjonalnego na jakie może liczyć poczatkująca bizneswoman. Będą też informacje z zakresu psychologii i zarządzania zespołem pracowników na pracy zdalnej. Gwoździem programu będzie osobista historia kobiety sukcesu, która może stać się inspiracją do podążania za własnym wyborem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja poprzez stronę www.rawaink.katowice.eu

Przez całą konferencję dla uczestników wydarzenia dostępny będzie czat do wymiany kontaktów, promocji swojego biznesu, czy zaprezentowania swoich usług. Serdecznie zapraszamy - dodaje rzeczniczka.

Szczegółowa agenda wydarzenia 12.03.2021 r.:

Przywitanie gości

 • 9:05 – 9:35 Jakie nowe e-usługi oferuje ZUS dla klientów?  - Danuta Dziacko, ekspert ZUS
 • 9:35 – 10:05 Wirtualna Asystentka – zawód przyszłości – Paulina Brudka Future Collars
 • 10:05 – 10:35 Za pomocą jakich narzędzi możesz wypromować swoją firmę w social mediach? Marta Krasnodębska, strateg marki i biznesu online, właścicielka marki Hakerki Sukcesu
 • 10:40 – 11:10 Skuteczna współpraca i zarządzanie zespołem online – Marcin Świerkocki trener, coach i konsultant biznesowy
 • 11:10 – 11:40 Jak sobie radzić ze stresem i demotywacją pracując z domu? Trener Marzena Jankowska liderka, przedsiębiorca, nauczycielka akademicka.
 • 11:40 – 12:10 Praca zdalna, siedząca, przed monitorem – zadbaj o zdrowie – dr Gabriela Muś
 • 12:15 – 12:45 Wywiad z Kobietą sukcesu Iwoną Przybojewską przedsiębiorcą, certyfikowanym trenerem biznesu, inżynierem i pełnomocnikiem jakości, ekspertką branży ślubnej. 

Komentarze (3)    dodaj »

 • Radek Ryplejo

  Jak już widzę logotyp ZUS to mi się podnosi.

 • Hit

  Ja jestem obojętny na ich wdzięki, podnosi mi się tylko przy kobiecie

 • Elka

  Super ale dziękuję i wolę się od was wszystkich trzymać z daleka. Od wielu lat prowadzę dobrze prosperującą spółkę na Śląsku bo nieforadza mi ZUS, US, UM itd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również