Wiadomości z Chorzowa

[FOTO] Pożegnanie wakacji w Parku Śląskim tanecznym krokiem. Przygotowano masę atrakcji

  • Dodano: 2022-08-28 15:00

Uczestnicy oficjalnego „Pożegnania Wakacji Pod Gwiazdami” w Parku Śląskim nie mieli okazji usiąść nawet na chwilę! Organizatorzy przygotowali tyle atrakcji, że trudno było się zdecydować!

Wakacje 2022 zakończyły się w przytupem w Parku Śląskim. Przytupem i to iście tanecznym, gdyż muzyka na terenie odnowionych Kręgów Tanecznych nie ucichła ani na chwilę. Już od południa w sobotę 27 sierpnia liczni uczestnicy bezpłatnej imprezy zorganizowanej pod patronatem Jakuba Chełstowskiego, Marszałka Województwa Śląskiego dali się porwać doskonałej zabawie.

Od początku imprezy można było wziąć udział w zajęciach i pokazach tanecznych Egurrola Dance Studio, a później wypróbować nabyte umiejętności podczas ognistej potańcówki w rymie muzyki latynoskiej. Pod czujnym okiem tancerzy i instruktorów Szkoły Tańca La Clave z Gliwic bito również rekord Śląska w zbiorowym tańczeniu salsy - rueda. O 20.00 już dobrze rozgrzanych uczestników imprezy znów do tańca porwała kubańskimi rytmami Yaremi Kordos wraz z zespołem.

Gorące Pożegnanie Wakacji w Parku Śląskim!

Pożegnanie Wakacji w Parku Śląskim to jednak nie tylko gorące rytmy. Tak naprawdę każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieciaki miały okazję wziąć udział w warsztatach freestyle’owych Wujka Samo Zło, organizatorzy przygotowali również pit stop Rajdu Śląska, pojawiła się też cała masa samochodów biorących udział w Złombolu, którego finał na Stadionie Śląskim 3 września. Można było także poszaleć w strefie sportowej, najmłodsi korzystali z mikrokina, odbyła się masa gier, konkursów i animacji. Wieczór zakończył się fireshow i kinem plenerowym.

Spora kolejka ustawiła się również do znanej TikTokerki Klaudii Klimczyk, znanej jako MAMANAOBROTACH. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji – miny uczestników wydarzenia mówią wszystko: było naprawdę gorąco!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również