Wiadomości z Chorzowa

Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Drzewa w Parku Śląskim!

  • Dodano: 2020-10-13 14:00

W Polsce 10 października od 2002 roku obchodzimy Dzień Drzewa. Z tej okazji Park Śląski zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Zbliża się najbardziej kolorowy okres w roku. Już wkrótce parkowe drzewa zaczną się mienić przeróżnymi odcieniami jesieni. Warto je sfotografować

Konkurs „Najpiękniejsze drzewo Parku Śląskiego” rozpoczął się w sobotę (10 października) i potrwa do piątku (16 października) do godziny 14. Zadaniem uczestników jest wklejenie fotografii drzewa z Parku Śląskiego oraz oznaczeniu jej hasztagami #ParkŚląski i #DzieńDrzewawParkuŚląskim w komentarzu pod postem na Facebooku. Uczestnik zobowiązany jest również do polubienia parkowego fanpage’a.

Wszystkich uczestników zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się na stronie internetowej Parku Śląskiego.

Nagrodami za 1, 2 i 3 miejsce w konkursie są dwa bilety na przejazd Kolejką Linową „ Elka” w obu kierunkach oraz pakiet parkowych gadżetów.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Artur

    Konkurs fotograficzny Parku Slaskiego organizowany przez fb... No jest to profeska, oby w zarzadzaniu wykazali sie wiekszym profesjonalizmem

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.