Wiadomości z Chorzowa

Międzynarodowy charytatywny wieczór kultury "Gramy do końca"

  • Dodano: 2019-11-21 08:15, aktualizacja: 2019-11-21 07:59

Stowarzyszenie muzyczno-teatralne Freeland zaprasza wszystkich mieszkańców, Chorzowa, oraz chętnych, wrażliwych na piękno i kulturę innych narodów - na ciekawe zestawienie dwóch stylów tanecznych - ludowego w wykonaniu zespołu "SŁONECZKA" - gości z miasta partnerskiego Tarnopol oraz tańca nowoczesnego , który zaprezentuje  Stowarzyszenie Freeland. Wydarzenie nosi nazwę: MIĘDZYNARODOWY, CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY "GRAMY DO KOŃCA" 

Wieczór ubogaci występ wokalny artystów z obu grup oraz Jagoda Labus, dla której podczas tego spotkania  będzie prowadzona akcja charytatywna na operację, która pomoże przywrócić Jej  sprawność.  Pasją Jagody  jest pływanie, które uprawia od najmłodszych lat. W tej dziedzinie sportu odnosi swoje pierwsze sukcesy. Fundacja "Gramy do końca" pomagająca niepełnosprawnym sportowcom, która jest partnerem wydarzenia przeprowadzi zbiórkę oraz licytację na rzecz naszej bohaterki.

Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i odbędzie się 22 listopada w Starochorzowskim Domu Kultury ul. Siemianowicka 59, o godz. 18:00
Wstęp za 1 zł

Podczas pobytu gości w Chorzowie zorganizowany zostanie również kameralne spotkanie z Jagodą oraz z artystami z Tarnopola w CUMIE - również partnera wydarzenia, na ul. Wolności 3, w trakcie, odbędzie się interesujący wykład historyka, który podejmie temat "WSPÓŁCZEŚNI TWORZĄ NOWĄ KULTURĘ". Popołudnie w CUMIE odbędzie się  22 listopada czyli w piątek o godz 13:00 - wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych!


Linki:

  • Organizator wydarzenia Stowarzyszenie Freeland www.chfl.pl, 
  • Partner wydarzenia Fundacji "Gramy do końca" https://gramydokonca.pl/kontakt/
  • Partner wydarzenia CUMY http://cuma.chorzow.eu/

Bohaterka wieczoru Jagoda Labus 

  • https://www.facebook.com/miecialabus
  • http://www.jagodalabus.pl/

Zespół z Tarnopola "SŁONECZKA" https://www.facebook.com/zina.byrda


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również