Wiadomości z Chorzowa

„Niebieskie Lododisco” już jutro na Nowym Rynku!

  • Dodano: 2022-01-28 07:45, aktualizacja: 2022-01-28 08:23

Ruch Chorzów co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem klub we współpracy z Miastem Chorzów, chorzowskim MORiS-em oraz sztabem WOŚP organizuje „Niebieskie Lododisco” na Nowym Rynku.

Pomaganie w rytmie disco

„Niebieskie Lododisco” odbędzie się już jutro, 29 stycznia, na lodowisku usytuowanym na Rynku. Wydarzenie potrwa od 14:00 do 20:00. „Lododisco” to wyjątkowa impreza muzyczna, odbywająca się na tafli lodowiska, którą poprowadzi Kuba Kurzela. O oprawę muzyczną zadba DJ Dybski. W programie przewidziano różne konkursy, animacje, a także spotkanie z piłkarzami Ruchu Chorzów.

Aby wziąć udział w imprezie, należy wrzucić co najmniej 5 złotych do puszki WOŚP lub kupić regularny bilet na lodowisko w cenie 7 złotych. Przypominamy, że wejście na taflę lodowiska jest możliwe wyłącznie w rękawiczkach i łyżwach!

Cały dochód z „Niebieskiego Lododisco” zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

30. Finał WOŚP już w ten weekend!

Wielki finał tegorocznej edycji WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Z okazji tego wielkiego święta pomagania, Miasto Chorzów organizuje wspólne obchody finału na Nowym Rynku. Już 30 stycznia na chorzowskiej scenie wystąpią znani lokalni artyści, a o godzinie 20:00 uczestnicy wspólnie wypuszczą światełko do nieba.

Harmonogram

29.01:

  • 10:00 - Pływamy dla WOŚP! – Basen przy pl. Powstańców Śląskich 1, wstęp 10 zł,
  • 12:00 - Rajd rowerowy dla WOŚP!  – Szyb Prezydent, ul. Skargi 41, aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez specjalną aplikację lub formularz zgłoszeniowy, płatność: 15 zł/os.

30.01 - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

  • 9:30 - Bieg dzieci dla WOŚP! - Stadion Miejski, ul. Lompy 10a, dystans od 50 do 400 metrów,
  • 12:00 - VII. Bieg z sercem dla WOŚP – Stadion Miejski, ul. Lompy 10a,
  • 14:00 - 20:00 - Koncerty na Rynku + światełko do nieba,
  • VII. Bieg z sercem WOŚP & Nordic Walking edycja wirtualna! - trwa od 20 grudnia, forma i dystans aktywności zależą od uczestnika.

Oprócz tradycyjnych zbiórek do puszek, WOŚP organizuje wiele przeróżnych licytacji. Wśród nich znajdują się m.in. trening z Pawłem Fajdkiem czy serwis do herbaty Andrzeja Kotali.

SPRAWDŹ LICYTACJE
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również