Wiadomości z Chorzowa

Premiera spektaklu “Mała jednostka wielkiej materii” w Starochorzowskim Domu Kultury

  • Dodano: 2020-09-29 11:00

Starochorzowski Dom Kultury serdecznie zaprasza na premierę spektaklu “Mała jednostka wielkiej materii” w wykonaniu Zespołu Tanecznego SOUL. 

Opis wydarzenia

Kim tak naprawdę jesteśmy? Co sprawia, że wszystko płynie? Dlaczego przeciwieństwa się jednoczą? Gdzie znajduje się początek bytów? Czy na scenie świata cały czas odgrywany jest ten sam spektakl? Czy wąż zawsze będzie pożerał swój ogon?

Marzenia, plany i ambicje zaprowadziły nas na sam szczyt. Nie bacząc na żadne przeciwności za wszelką cenę dążyliśmy do celu. Przekraczaliśmy granice, gnaliśmy bez opamiętania ponosząc najwyższe koszty. Poczucie zadowolenia omamiło nasze umysły, a zdolność odbierania bodźców zewnętrznych skarlała. Byliśmy ślepi i głusi. Nie zauważyliśmy destrukcyjnych przemian dokonujących się na naszych oczach. Czy można to jeszcze naprawić?
„Mała jednostka wielkiej materii” to uniwersalna opowieść o postawie człowieka względem otaczającej go natury. Osiem scen przedstawia opozycję którą natura, symbolicznie ukazana jako cztery żywioły, stawia ludzkim pragnieniom. Czy ludzkość nieodwracalnie dąży ku zagładzie, czy może tli się jeszcze jakiś promyk nadziei? Niezależnie od zakończenia tej scenicznej opowieści, życie będzie toczyło się dalej swoim rytmem, a znany nam porządek rzeczy powróci do swoich korzeni inicjując nowy początek.

Ważne informacje

Wydarzenie odbędzie się 11 października o godzinie 18:00. Spektakl przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia. Bilety w cenie 15 zł. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy: agnieszka_w@chck.pl, lub dzwoniąc pod numer 32/2473956.

Uwaga! W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem oświadczenia, które można znaleźć pod tym linkiem. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.