Wiadomości z Chorzowa

Przez 7 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 25-latka zatrzymana przez policję

  • Dodano: 2020-04-30 08:15, aktualizacja: 2020-04-30 07:00

Chorzowscy kryminalni zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym, która przez 7 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Kobieta zgodnie z wyrokiem sądu miał odbyć karę pozbawienia wolności, za których przestępstwa się dopuściła.

Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy została zatrzymana

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tym razem zatrzymali kobietę, która od 7 lat unikała organów ścigania. W 2013 roku 25-latka miała stawić się w zakładzie karnym, gdzie miała odbyć wyrok za przestępstwo, którego się dopuściła. Chorzowscy kryminalni prowadzili działania zmierzające do ustalenia pobytu i zatrzymania poszukiwanej. Pomimo że kobieta wyprowadziła się z Chorzowa i nigdzie nie była zameldowana, mundurowi ustalili jej miejsce pobytu. Okazało się, że ukrywała się ona na terenie jednego z miast naszego województwa.

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.