Wiadomości z Chorzowa

Tego jeszcze nie było! Okradł sklep na wózku inwalidzkim

  • Dodano: 2021-01-28 12:45

Wjechał na wózku inwalidzkim do sklepu i... ukradł telefon komórkowy. Policjanci z Chorzowa zatrzymali złodzieja, teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Od razu informujemy – to nie była niepełnosprawna osoba, a ktoś, kto doznał kontuzji. Do zdarzenia doszło 12 stycznia w jednym ze sklepów na terenie Chorzowa. -Analizując zapisy monitoringu sklepowego, zauważyli jak poruszający się na wózku mężczyzna, usuwa opakowanie z zabezpieczeniami z telefonu komórkowego, a następnie zabierając aparat, opuszcza sklep. Choć od początku złodziej wydawał im się znajomy, to jednak fakt, że poruszał się na wózku inwalidzkim, nie dawał im ostatecznej pewności co do sprawcy – informuje policja.

Okazało się jednak, że kryminalni się nie mylili. Wytypowany przez nich złodziej, z uwagi na odniesioną wcześniej kontuzję, faktycznie chwilowo poruszał się na wózku, jednak to nie powstrzymało go od kolejnych kradzieży. 41-latek usłyszał już zarzut i teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5-letni pobyt w więzieniu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Greg

    obciac mu za to uszy, juz nigdy telefon mu sie nie przyda

  • Yo

    Dłonie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.