Wiadomości z Chorzowa

Tego jeszcze nie było! Okradł sklep na wózku inwalidzkim

  • Dodano: 2021-01-28 12:45

Wjechał na wózku inwalidzkim do sklepu i... ukradł telefon komórkowy. Policjanci z Chorzowa zatrzymali złodzieja, teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Od razu informujemy – to nie była niepełnosprawna osoba, a ktoś, kto doznał kontuzji. Do zdarzenia doszło 12 stycznia w jednym ze sklepów na terenie Chorzowa. -Analizując zapisy monitoringu sklepowego, zauważyli jak poruszający się na wózku mężczyzna, usuwa opakowanie z zabezpieczeniami z telefonu komórkowego, a następnie zabierając aparat, opuszcza sklep. Choć od początku złodziej wydawał im się znajomy, to jednak fakt, że poruszał się na wózku inwalidzkim, nie dawał im ostatecznej pewności co do sprawcy – informuje policja.

Okazało się jednak, że kryminalni się nie mylili. Wytypowany przez nich złodziej, z uwagi na odniesioną wcześniej kontuzję, faktycznie chwilowo poruszał się na wózku, jednak to nie powstrzymało go od kolejnych kradzieży. 41-latek usłyszał już zarzut i teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5-letni pobyt w więzieniu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Greg

    obciac mu za to uszy, juz nigdy telefon mu sie nie przyda

  • Yo

    Dłonie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.