Wiadomości z Chorzowa

Trzeci McDonald’s w Chorzowie otwarty!

 • Dodano: 2021-09-05 15:00, aktualizacja: 2021-09-05 18:17

W piątek 3 września br. została otwarta trzecia restauracja McDonald’s w Chorzowie. Nowy lokal mieści się przy ul. Nomiarki 15 w bezpośrednim sąsiedztwie MAX Premium Burgers. 


Trzeci McDonald's w Chorzowie 

Większość mieszkańców Chorzowa pamięta McDonald’sa, który przez lata funkcjonował przy ul. Wolności. Lokal zamknięto w 2014 r., a dziś amerykańska sieć działa przy przelotowych trasach – na ul. Katowickiej i przy Drogowej Trasie Średnicowej. W piątek, 3 września została otwarta trzecia restauracja McDonald’s w Chorzowie. Znajduje się ona przy ulicy Nomiarki 15. Tuż obok, już w Świętochłowicach, znajduje się lokal szwedzkiej sieci MAX Premium Burgers. Skandynawski fast food wybudowano trzy lata temu tuż przy zjeździe z DTŚ. 

Nowa restauracja McDonald’s w Chorzowie oraz usługa McDrive są otwarte dla gości codziennie w godzinach od 7:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie kilkadziesiąt miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek oraz parking dla samochodów osobowych.

Jeden z największych pracodawców w Polsce

Przedsiębiorstwo zostało założone 15 maja 1940 w San Bernardino w Kalifornii przez braci Richarda i Maurice’a McDonaldów. Od 1953 firma udziela franczyz. Większość restauracji McDonald’s serwuje dania zarówno dla gości zajmujących stoliki, jak i kierowców samochodów (McDrive). Pod marką McCafe prowadzona jest także sprzedaż bardziej kawiarnianych produktów.

W województwie śląskim sieć otworzyła do tej pory kilkadziesiąt restauracji McDonald's. Znajdują się one praktycznie w każdym mieście na Śląsku, a mieszkańcy chętnie korzystają z ich oferty.

Trzeci McDonald’s w Chorzowie otwarty!

Komentarze (6)    dodaj »

 • Domin

  Obrzydzenie mnie bierze jak widze tych grubych ludzi objadający sie fast foodami. Jak mozna sobie samemu szkodzic zdrowiu i prowadzic do nieestetyczenego wygladu

 • Es

  Kto ten szajs jeszcze je?? Ani to tanie ani smaczne a zgaga po tych ich produktach nieziemska. Kiedyś jak MD był na wolce to wszyscy wiedzieli że przychodzą tam bezdomni żebrać i stołować się w tym lokalu. Kto to wymyślił że to restauracja??? To jest lokal gorszy jak bar z piwem.

 • Stig

  Co ci ludzie mają w głowach że tam jadą?

 • sznita s tustym

  i zaś nowo "fresbuda" same nyzdrowe żarcie!

 • Anty Syfo Jedzenie

  Nie mogłem się doczekać. To wspaniała wiadomość. Nic innego nie mogło się z nią liczyć. Pierwszy raz w życiu będę mógł spróbować jak smakują mielone kości, tłuszcz, ogony, wymiona, języki, uszy wymieszane w kilogramie wypełniacza sojowego i konserwantów. Lecę rezerwować stolik bo pewnie jest tylu chętnych że nie ma mowy o wizycie to końca roku.

 • ...h

  Rozumiem, że się nie skusisz. OkPozdrawiam

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również