Wiadomości z Chorzowa

Ulica w Chorzowie Batorym zostanie zamknięta. Wyznaczony zostanie objazd

 • Dodano: 2021-11-18 14:15

Już w czwartek 18 listopada dojdzie do zamknięcia ruchu na odcinku ul. Kurta Aldera w Chorzowie Batorym. Zacznie się remont przejazdu drogowo-kolejowego.

Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów poinformował chorzowian o zamknięciu kolejnej drogi w ostatnim czasie.

Już w czwartek 18 listopada w godzinach porannych – w związku z remontem przejazdu drogowo-kolejowego – zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie fragment ulicy Aldera w Chorzowie na granicy z Katowicami.

Mowa o części miasta obok hali Śląskiego Rynku Hurtowego Obroki.

Ulica Aldera zamknięta od 18 listopada

Na czas prowadzonych prac wyznaczony zostanie objazd prowadzący ulicami Inwalidzką – Armii Krajowej – granica z m. Katowice – Gliwicką – Wiśniową – Obroki – informuje MZUiM Chorzów.

Kiedy trzeba się spodziewać zakończenia prac drogowych? Zakończenie robót oraz przywrócenie poprzedniej organizacji ruchu zostało zaplanowane maksymalnie do 29 listopada.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Jorg

  Kretyn w czasie przedswiatecznym zezwalajacy,do kryminału na 10 lat,plus straty hal targowych,pra pra pra prawnuki bedą splacac

 • Batory

  Do Wigilii te paproki skończą>?

 • Smutny kierowca

  Mam nadzieję że jest już otwarte nieda się w godzinach szczytu normalnie jechać Jak można być takim idotom i prace remontowe wyznaczać w porach zimowych już nie wspomnę o tym że dzisiejsza technologia pozwala udostępnienie przejazdu mimo remontu i remont 24h ja rozumiem że pan Janusz chce zarobić ale są odpowiednie instytucje specjalizujące się w tym

 • CH

  30 i dalej stoimy w korku...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.