Wiadomości z Chorzowa

Ulica w Chorzowie Batorym zostanie zamknięta. Wyznaczony zostanie objazd

 • Dodano: 2021-11-18 14:15

Już w czwartek 18 listopada dojdzie do zamknięcia ruchu na odcinku ul. Kurta Aldera w Chorzowie Batorym. Zacznie się remont przejazdu drogowo-kolejowego.

Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów poinformował chorzowian o zamknięciu kolejnej drogi w ostatnim czasie.

Już w czwartek 18 listopada w godzinach porannych – w związku z remontem przejazdu drogowo-kolejowego – zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie fragment ulicy Aldera w Chorzowie na granicy z Katowicami.

Mowa o części miasta obok hali Śląskiego Rynku Hurtowego Obroki.

Ulica Aldera zamknięta od 18 listopada

Na czas prowadzonych prac wyznaczony zostanie objazd prowadzący ulicami Inwalidzką – Armii Krajowej – granica z m. Katowice – Gliwicką – Wiśniową – Obroki – informuje MZUiM Chorzów.

Kiedy trzeba się spodziewać zakończenia prac drogowych? Zakończenie robót oraz przywrócenie poprzedniej organizacji ruchu zostało zaplanowane maksymalnie do 29 listopada.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Jorg

  Kretyn w czasie przedswiatecznym zezwalajacy,do kryminału na 10 lat,plus straty hal targowych,pra pra pra prawnuki bedą splacac

 • Batory

  Do Wigilii te paproki skończą>?

 • Smutny kierowca

  Mam nadzieję że jest już otwarte nieda się w godzinach szczytu normalnie jechać Jak można być takim idotom i prace remontowe wyznaczać w porach zimowych już nie wspomnę o tym że dzisiejsza technologia pozwala udostępnienie przejazdu mimo remontu i remont 24h ja rozumiem że pan Janusz chce zarobić ale są odpowiednie instytucje specjalizujące się w tym

 • CH

  30 i dalej stoimy w korku...

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również